Cytat Zamieszczone przez patrykus007 Zobacz posta
A to nie jest czasem to samo auto : Przebieg podobny, automat,felgi, czerwona skóra, różnica w cenie 8 tysi, tańszy gdy sprzedawał właściciel i droższe juz u handlarza, ale jak to te same auto to dzwoń z tego tanszego hehe, a tak wogole to auto bylo w dziale do omijania , ale nie wiem czy to te, sprawdź dobrze bo to może być muka jakaś. pzdr.
http://olx.pl/oferta/sprzedam-audi-tt-CID5-IDeNnjN.html
Początkowo sam się zastanawiałem czy to nie ta z Wrocławia którą byłem oglądać, ale tak po bliższym przyjrzeniu się stwierdzam, że to ta sama. Także kolego zajrzyj do działu omijać szerokim łukiem zanim pojedziesz oglądać to "cudo", gdzie dokładnie opisałem co trapiło ten egzemplarz Na pewno skóry zostały poddane zabiegom kosmetycznym, ponieważ teraz wyglądają na swój przebieg i zostało wysprzątane w środku bo był chle... Auto poszło pewnie za mniej niż 35 koła, ponieważ za tyle chciał mi sprzedać, ale po mojej wizycie auto wisiało jeszcze sporo na olx bo w ten poniedziałek było jeszcze odświeżone. Także nie zdziwiłbym się jak poszło za 30 koła a teraz handlarz podpicował i chce 46 Nr do gościa z Wrocławia jak coś 731 558 720