Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Wątek: Audi TT 1.8T 180KM by kaba

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #21
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Dawno nic nie pisałem, ale nie znaczy to, że nic się z autem nie działo
    TTka ma już przejechane 185 kkm, a więc 20k od zakupu. Generalnie jestem zadowolony z zakupu i póki co nic poważnego się nie działo.
    Ostatnio wymieniłem:
    - olej LM 5W40 i wszystkie filtry MANN,
    - rozrząd z pompą wody SKF, choć patrząc na "stary" to jeszcze z 40k km by spokojnie wytrzymał,
    - świece NGK PFR6Q,
    - tarcze ATE Power Disc i klocki ATE zwykłe (ATE nie poleca ceramicznych do PD),
    - z pierdółek to wycieraczki BOSCH AeroTwin, żarówki do czytania na LEDy, uszczelkę pod głowicą i złącze elastyczne na wydechu.
    Na jesieni uderzyłem lisa i zrobiony został cały zderzak (klejenie i malowanie), a przy okazji zrobiona wgniotka w progu.

    Zdjęcie 17.10.2015, 10 22 37.jpg

    Pod koniec kwietnia zrobiłem też chiptunning u Pawła Zaprzalskiego z turbodiesel.pl

    wykres waga ok.jpg

    Wynik nie jest jakoś bardzo imponujący, ale też z założenia miała to być tylko modyfikacja serii, która swoją droga okazała się dość słaba:/ Podejrzany był dolot, ale został sprawdzony i nie ma nieszczelności. Różnica jakby nie było jest.
    Swoja drogą może ktoś się orientuje dlaczego w dowodzie mam wpisaną masę własną 1355kg, gdy w rzeczywistości to jest ok. 1280kg na serii, a większymi oponami i felgami ok. 1300kg.

    W najbliższym czasie skupię się na detalingu. Wpadnie OSIR od kolegi red5555, kosmetyka lakieru po zimie, pomalowanie kratek i tylnego znaczka audi na czarny mat, folia na tylne lampy i regeneracja felg.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dziś auTTko wylądowało w SPA. Konkretnie AutoSPA Malbork Zrobiona została polerka i zabezpieczenie powłoką kwarcową.
    A oto efekty:




    Więcej zdjęć na facebooku firmy TU
    Jak najbardziej polecam firmę.
    Ostatnio edytowane przez kaba ; 05-05-2016 o 21:30

Podobne wątki

  1. audi tt 1.8 (180km) vs bmw e60 3,0d i 2,0d
    Przez alek w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 19:54
  2. Audi TT 180KM vs Mercedes W211 E270 180KM
    Przez Chmoora w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 21:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •