Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-1-8...-ID6ymhpJ.html
Byłem dziś w Piasecznie i jako że i tak czekałem na kogoś, odwiedziłem tamtejszy komis. W ofercie mają w/w audi TT. Byłem ciekaw co można otrzymać za 14500zł (bo jest promocja!)

Z zewnątrz jak widać nawet na zdjęciach sporo rys, zadrapań, lewa lampa nieoryginalna, tylna jedna zbita, wydech leży krzywo. Po otwarciu maski widać pekającą szpachlę na fartuchu wewnętrznym lewym, więc auto jest prawdopodobnie po grubym dzwonie. Masa zapoceń, wycieków, wszędzie, gdzie może ciec to cieknie Tylna kanapa w tragicznym stanie. Znalazłem też jakby ślad tłustej substancji w okolicy lewego progu, nie wiem co to może być. Próg lewy lub prawy (nie pamiętam) skrzywiony w przedniej części. Wnętrze w średnim stanie, auto może i przyspiesza, ale tylko na PB, na lpg jedzie trochę i po chwili przełącza się na benzynę, jeśli mocniej się doda gazu. Szyby nie są z jednego roku, nawet boczne mają różne roczniki.

nr VIN truzzz8nzy1072680 . Za taką cenę praktycznie każdy będzie tak wyglądał, no ale spisałem VIN, jakby ktoś kupił i "wypicował"
Ona nawet na zdjęciach źle wygląda