Cytat Zamieszczone przez Patiti Zobacz posta
W końcu znalazłam czas, żeby troszkę wypieścić TiTi po zakupie

Przedwczoraj zaczęłam od wnętrza. Odkurzyłam, wypolerowałam tłuste szyby, a plastiki i progi umyłam roztworem APC z Shiny Garage. Potem nałożyłam wspomniany już w postach Poorboy's World Natural Look. Efekt bardzo ładny, polecam

Dzisiaj natomiast zajęłam się lakierem. Samochód stał raczej czysty w garażu. Miał tylko delikatny pyłek na sobie, więc dałam mu radę wraz z quick detailerem z Shiny Garage.
Gdy przejechałam palcami po czyściutkim lakierze wiedziałam, że glinka jest tutaj zdecydowanie artykułem pierwszej potrzeby Na fragmencie drzwi o wymiarach ok. 30x30cm tyle świństewek było:

Nazwa:  DSC_0797_a.jpg
Wyświetleń: 169
Rozmiar:  89.2 KB

Glinka ValetPRO a jako lubrykant wcześniej wspomniany quick detailer. Po glinkowaniu znów cały lakier umyłam tym QD. Zszedł mi 1 litr quick detailera na to wszystko. Nie jestem pewna czy mnie nie poniosło troszkę

Ogólnie lakier jak na czarny kolor był w dobrej kondycji i ręczne polerowanie pastą średniościerną i lekkościerną nie dałyby zauważalnej różnicy (wiem co mówię, 6 lat męczyłam się z ręcznymi robotami czarnego Forda, który kilkukrotnie był masakrowany "polerkami" u lakierników )
Nałożyłam Poorboy's World Black Hole, żeby nadać głębi czerni i na to Finish Kare #2685. Słyszałam już, że mogłam nałożyć lepszy wosk. Ano jasne, że mogłam, ale ten był w wersji testera i znacznie tańszy od pełnowymiarowych produktów Kiedyś dorobię się lepszego

Do tego oczywiście koniecznie odżywienie wyglądu siwawych opon przy użyciu Poorboy's World Bold N Bright Gel. Na zdjęciu prawa część po ok. 40 minutach od aplikacji:

Nazwa:  DSC_0801_a.jpg
Wyświetleń: 160
Rozmiar:  93.7 KB


Poprawienie koloru plastików za pomocą Poorboy's World Trim Restorer z przodu i dla porównania pół na pół z tyłu:

Nazwa:  DSC_0800_a.jpg
Wyświetleń: 166
Rozmiar:  91.1 KB
(co to za kształt łydek? )


Jeszcze tylko muszę ogarnąć wypolerowanie chromu przy grillu i jakoś doprowadzić w miarę do porządku dwururkę, bo jest nieestetyczna. Ano i pomalować zaciski, bo są ohydne
Zaradna z Ciebie kobitka, brawo
Na zew plastikach efekt zawsze powali, pokaż jak wygląda środek po tym Poorboy's, też wybór padł na niego, ale nie testowałem jeszcze.