Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
w dsg ruszanie pod górkę wymaga naciśniecia sporej ilości gazu. Ale nigdy nie zdazyło mi sie aby auto potoczyło sie do tyłu. Przynajmniej ja nie odczułem.

Co do osiągów tego wynalazku to raczej średnie bo ganiałem sie z takim co miał niby 300km ( sa wersje po 280 czy jakoś tak ) i dostawał straszne lanie. Nawet nie nawiązał żadnej walki. Mowa oczywiście superb vs a3
Wierze ale o wersji 300 czy 280 km nie słyszałem ta ma 260 i katalogowo 6.5 sek. do setki więc niewiele wiecej niż moja TT. Lata przyjemnie. Wiadomo na trasie pierwsza setka to jedno co sie dzieje dalej to już inna sprawa. Auto podoba mi się ze względu, że na jakieś szybkie nie wyglada a osiągi pozwalają jednak złoić pare "groźnych" fur . No ale o Skodzie tyle bo to nie to forum .

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
jedziesz, zatrzymujesz się na górce, puszczasz hamulec i auto się stacza w tył? Czy jedziesz, zatrzymujesz się na górce, wrzucasz inny bieg niż D, później znowu D i po puszczeniu hamulca auto się stacza?
Jedziesz zatrzymujesz się i po chwili ruszysz pod górkę nie zmieniając przełożeń.