Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Wątek: Audi TT - Wójto.WRA

Widok wÄ…tkowy

Poprzedni post Poprzedni post   NastÄ™pny post NastÄ™pny post
  1. #24
    Awatar Wójto.WRA
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    SkÄ…d
    Zalesie/Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2++
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez milek06 Zobacz posta
    Mam moto i śmigam na zloty. Co jak co, ale Akrapović robi konkret robotę. Nie dość, że design super to dźwięk iście niesamowity
    Też mam przy cbr 1000 rr megafon robi robote

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Przyszedł czas opisać swoją kabarene ponownie


    Dzisiaj miałem trochę wolnego czasu więc żeby nie siedzieć bezczynnie poprawiłem jej pare detali a mianowicie , spolerowałem jej felgi pastą mag i szczotką filcową, dołożyłem dystanse z tyłu dorzuciłem po 1 cm aluminiowego H&R żeby nie przesadzać felga ładnie dosyć estetycznie wystaje , przy adapterach czułem delikatny niedosyt teraz łącznie 3,3 cm ET felgi 35 z tego co pamiętam zmieniłem oponki z tyłu, wymieniłem olej w silniku wraz z filtrem, obniżyłem o jakieś 3 cm



    Ostatnio będąc na zakupach komuś bardzo spodobał się mój emblemat quattro wyrwał prawie z całym grilem czasami zastanawiam sie czemu ludzie zachowują sie jak z kosmosu, mniejsza z tym pod maską delikatnie się zmieniło wpadł mi w łapki TIP z Forga długo poszukiwany wraz z OCT D1speca całe szczęście nie jest pusty ma jakąś ściankę grodziową . W planach jeszcze filtr powietrza pipercross bądź ITG poprzedni właściciel włożył taki stożek jak widnieje na zdjęciu, wymieniłem też cewki na Beru nowe komplet wraz ze świecami , przepływomierz od Pawła i zrobiłem małą korektę lakieru






    W planach tak jak wspomniałem nowy filtr powietrza , olej w skrzyni , olej w dyfrze , prawy sworzeń , gumki stabilizatora , nowe gumy na przód .

    Mała sesja :










    A tu pare fotek jak wyglądał przebieg modyfikacji autka , wyglądało trochę nie pozornie ale miałem wizje i widziałem w auttku potencjał. Tym bardziej, że to mój drugi egzemplarz tego modelu . Tetka była zakupiona w lipcu tamtego roku podkreślę, ze rownież od klubowicza z okolic bądź z centrum Warszawy










    Jestem bardzo zadowolony z autka mimo małych problemów technicznych no ale ma już 15 latek także przymykam na to oko
    Ostatnio edytowane przez Wójto.WRA ; 06-05-2016 o 22:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •