Cytat Zamieszczone przez Harnaś Zobacz posta
Ja już drugi czujnik oryginalny kupiłem i u mnie jest tak że na zimnym silniku w Engine pokazuje ok. temperaturę otoczenia, na Instruments pokazuje 30 (tak samo na klimatroniku, a na zegarach jest 50), po odpaleniu na engine rozgrzewa się do 30 i razem od tej wartości idą z instruments (różnica jest ok 3 stopnie). Na rozgrzanym pokazuje mi 93-95 na engine, a instruments 95-97 czasem 98 (w zależności czy jadę czy stoję). I teraz pytanie czy te wartości są dobre czy jest coś nie tak ?
Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta
Przy 98 powinien wlaczyc ci sie juz pierwszy bieg wentylatora .Prawidlowa temperatura powinna oscylowac w granicach 88 -92 st.Jesli masz wlaczony na klimatronicu przycisk auto, temoeratura moze byc wyrzsza.Poza tym na twoim miejscu wymienil byl dwa czujniki dla swietego spokoju A najlepiej przeczytaj sobie ten temat
http://www.klubtt.pl/showthread.php?t=3119
Cytat Zamieszczone przez adrian120991 Zobacz posta
Czasami nowy czujnik temp potrafi być walnięty. Znam dużo takich przypadków że trzeba było kupić jeszcze raz ( radzę nie kupować tych tańszych lecz te droższe).
Czujnik kupiłem w ASO Audi. Czyli mój czujnik jest zepsuty i zawyża wartości ? Poprzedni czujnik jaki kupiłem strasznie mi zaniżał wartości. Moim zdaniem ten który mam pokazuje ok. Jak to w końcu jest ?