system win 7 x 64, niestety okazuje się po paru latach, że ma kiepski procesor i nie obsłuży nakładki xp, wszystkiego już próbowałam - zresztą sterowniki na 8.1 i vag mam od AdcidTT, program na kabel nie wychodził ale ściągnęłam od sprzedającego kabel - klapa, z pracy wzięłam sprzęt z win 8.1 doszłam do otworzenia programu lecz nie mogę zrobić nie wiem czemu testu, robiłam zgodnie z odczytanymi wskazówkami na Formu TT, innych Audi i z Google. Wyświetlał mi się komunikat, że porty są OK, interfejs raz 0 innym razem 3 a dalej komunikat o konieczności dokończenia synchronizacji. Co dziwne, po ponownym odpaleniu kompa wszystko muszę zaczynać od nowa, nie odczytuje sterowników kabla. Zastanawiam się czy to nie wina kabla. Mam jeszcze inny interfejs bezprzewodowy na bluetooth iCar OBDII z programem sdprog - porażka. Odczytuje zegary i podstawowe parametry auta a błędów nie, choć były odczytane na sprzęcie diagnostycznym w warsztacie - bez komentarza dla sprzedającego
Jeżeli ktoś ma pomysł jak uporać się z vagiem na moim sprzęcie to chętnie zastosuję i podzielę się efektami pracy.

No i dzięki wszystkim, którzy odpowiadają