Dzięki za miłe słowa!

To może ja trochę uzupełnienię temat

Na koniec roku trafiły do mnie liczniki z TTek z 1998 roku. Pierwszy z nich na wymianę silniczka wskazówki poziomu paliwa:





Prosta sprawa - silniczek wymieniony, licznik skalibrowany i wyczyszczony:



Co ciekawe, płyty główne liczników z roku 1998 wyglądają jakby były prototypowe, wiele elementów na płycie wygląda jakby były zamontowane z przypadku:





Drugi licznik trafił do mnie na wymianę silniczków małych wskazówek oraz wymianę FISa:





Tutaj też płyta główna nie różniła się wiele od poprzedniej (także z 1998 roku):



Niestety wymiana FISa zakończyła się niepowodzeniem. Ciekawe zjawisko, bo pomimo prawidłowego zalutowania nowego wyświetlacza, ikonki na nim wyświetlane były dzielone na pół i wyświetlane w odbiciu lustrzanym (zamiast powitalnego "OK" było "KO"...). Pozostał zatem powrót do starego wyświetlacza





Ale właściciel ma plany na pełny FIS w swojej TT, zatem ten stary wyświetlacz to tylko moment przejściowy

No i po nowym roku trafił licznik kolegi goofer, na szybką wymianę silniczka wskazówki poziomu paliwa:



Po wymianie:



I licznik gotowy do wysyłki:



Życzę wszystkim w Nowym roku aby liczniki wszystkim pokazywały tylko prawdziwe informacje oraz jak najmniej "dyskoteki" sponsorowanej przez Motorolę