Cytat Zamieszczone przez madry Zobacz posta
Jeszcze raz dziękuje za wszystkie rady i pomoc w wyborze. W poniedziałek dostałem jeszcze sporo dodatkowych zdjęć oraz dokumentów odnośnie auta, po których zdecydowałem się wpłacić zadatek. Auto tak naprawdę zaklepałem w ciemno jeszcze w niedziele wieczorem, a w poniedziałek, zaraz po otwarciu salonu o 9:00, wpłaciłem zadatek. Dziś o 5:46 wsiadłem w Pendolino do Gdyni, a teraz właśnie wracam do Krakowa TT z bananem na twarzy – w chwili jak piszę posta, przerwa na MC’a

Samochód ma fabryczny lakier na wszystkich elementach (100-120m), maska trochę więcej (170m), o czym zostałem poinformowany telefonicznie przed przyjazdem i co było dla mnie głównym powodem szybkiej decyzji. Oczywiście wszystko ponownie zweryfikowałem własnym miernikiem. Samochód z polskiego salonu, zakupiony przez kobietę z Elbląga, później jeździł jakiś facet z Wejherowa, który oddał TT w rozliczeniu do salonu Volkswagena. Teraz najważniejsze - na auto jest gwarancja co do elementów, które zostały sprawdzone zgodnie z listą stosowaną w ASO VW/Audi - pamiętajmy że samochód kupiłem od oficjalnego dealera VW/audi Zostałem poinformowany, że do wymiany są tylne odboje amortyzatorów, więc nawet jakby był to rzeczywisty problem z samymi amortyzatorami tylnymi to przy tej cenie zakupu jest do przełknięcia nawet ich wymiana za 5 tys. Reszta jak się wydaje ok, skrzynia zmienia biegi płynnie i bez szarpnięć, a magnetic daje odczuwalne utwardzenie przy załączeniu z komunikatem sport pomiędzy zegarami. Audi stoi na 16" zimówkach więc na teraz jak znalazł.

Co do planów to na pewno dostanie komplet kół od mojej a4 tj. 18” Rotory z oponkami 245/40, dużą nawigację RNS-E (już jestem umówiony na montaż), nakładki wydechu z nierdzewki, nakładki pedałów i podstopnicę oraz jak każde nasze auto, program w CompSport (chociaż coś czuje, że tu na stage 1 się nie skończy).

Na razie wymiana rozrządu, wszystkich filtrów i duży przegląd.

P.S.
Jak dla mnie auto fantastyczne, żonie chyba będą często „ginąć” kluczyki

Pozdrawiam
Czyli jednak cuda czasem sie zdarzają odnośnie tylnych amortyzatorów to nie odboje tylko całe do wymiany regeneracji, ale to nie zmartwienie bo auto w super budżecie więc można inwestować.

Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka