Samochód nietuzinkowy, dynamiczny, cena atrakcyjna, ale... No właśnie. Też interesowałem się kiedyś kupnem RX8, ale po przeszukaniu" internetów" i wielu opinii stwierdziłem, że to za duże ryzyko. Oczywiście można trafić na zadbany egzemplarz, który będzie służył, ale to wymaga dokładnych oględzin, najlepiej kogoś, kto ogarnia Wankla. Trzeba się na pewno liczyć z tym, że koszty eksploatacji nie będą niskie. Ale takie uroki posiadania oryginalnego samochodu tak czy inaczej życzę owocnych poszukiwań, fajnie popatrzeć na ciekawe auto, zdecydowanie wyróżniające się z tłumu.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
To jeszcze wspomnij koleżance, że jeśli 25-26 tyś to "drogi" samochód to serwis będzie niebotycznie drogi. Pewnie większość z nas chwilowo chorowała na RX8 ale jak z nią jest to już koledzy powyżej wspomnieli.
PS. Jeśli już koniecznie chce Mazdę miech szuka ogarniętego egzemplarza MX5. Auto z tradycjami, prężnym klubem w Polsce i sporym potencjałem na mody. Szukałem równocześnie z TT świeżego modelu takiej mazdy. Ostatecznie wyszło na TT. Minusem MX5 do jazdy na co dzień jest dla mnie napęd na tył i masakryczny brak miejsca na bagaż.
Dobrze pisze, polać Mu