Cytat Zamieszczone przez bolec
MichałTT - coś Ci wpadła w oko ta CZARNA bez dekielków Ja też mam bez dekielków, a właściwie to moja żona ma, ale jestem spokojny bo ta twoja ulubiona to zdaje się 180KM...

twoja żona? a czemu miałbyś się bać... :PPP
no wiem że jakaś laska nim jeździ zawsze parkuje na skrzyżowaniach równorzędnych, chromowane tablice rejestracyjne ma, widziałem ją 2 miechy temu u mechaników tych młodziaków za willą Lido (jaki ten świat mały).. btw koło tej czarnuli czasami też eclipsiak srebrny z chromowaną lotką nowy stoi też ładny prawie jak TT... i po trójmieście jeździ czarna nowa corveta jakiś 40'latek nią jeździ często ją widuję )) z reguły jeździ po starówce i własnie na skrzyżowaniach równorzędnych koło biedronki często można ją spotkać.... (zakupy w biedronce corvetą?????) DD

Ja często przez rejony trójmiasta jeżdżę wiec spotykam też dwie srebrneTT jedna wiem że jest ze stogów. A ostatnio widuje srebrną quattro, ostatnio tydzień temu ją widziałem z Orlenu wyjeżdżała na przeciwko autohandlu na elbląskiej, zapieprzałem 160-180 wtedy więc nie zdążyłem spojrzeć na szczegóły ))