Nowy nick, nowe pomysły oraz nowe zdjęcia

Co do nowych planów:

Faktem jest, że ten zderzak przedni bardzo mi się nie podoba, dlatego musi wylecieć z Tetuni, żeby jej już nie "brzydził" bardziej. Bardzo podoba mi się body kit w takim stylu, i chyba nawet się w niego zaopatrzę:



Dodatkowo te owiewki na reflektorach są mega. Jestem wręcz zakochany !

Druga kwestia to felgi ...! te 18 są nie poręczne, mają mało opony i w ogóle są jakieś lewe...

Myślę o zmianie na 15 (tam przynajmniej jest jakaś opona). Na razie te najbardziej mi się podobają:



Fakt ze to china ale przynajmniej lekkie.

Myślę też nad usunięciem oryginalnej lotki z tyłu (i tu się zastanawiam czy to nie będzie duży problem), a w zamian zamontowania coś w tym stylu:



No i dodatkowo, chciałbym listwami ledowymi podświetlić cały środek samochodu (myślę o kolorze czerwonym) jak i podwozia samochodu (myślę o kolorze niebieskim).


Dobra Panie i Panowie bo mnie zaraz znienawidzicie Wzięło mi się na żarty wieczorem

także
żartowałem



A tak poważniej teraz
Widząc fajną pogodę dzisiaj, nie mogło się obejść bez mycia ! Na wiosnę w planach spontanicznie wyskoczyła mi regeneracja przednich reflektorów. Trochę już latek mają, a odświeżenie ich tylko od strony zewnętrznej nie da takiego efektu jak całkowita regeneracja - ale to czas pokaże

Kilka fotek z dzisiejszej "przejażdżki"












To są już ostatnie foty z rejestracją EL. Czas najwyższy na zmianę na SH.