Quarter, chodziło o to abyś po prostu poznał możliwości ewentualnego tuningu różnych silników w przyszłości.

Jako ciekawostkę powiem, że przez lata jeździłem autami o mocy 70-110KM i jak planowałem kupić TT to pod uwagę brałem tylko wersję 180KM bo uważałem, że to jest ogromna moc i nie będzie mi potrzebne więcej KM. Kupiłem swoje pierwsze TT i byłem zafascynowany autem, zakochałem się w nim. Moc była OGROMNA 180 koni tak to czułem wtedy. Przez dłuższy czas ta moc mi wystarczała do czasu kiedy zacząłem intensywniej czytać forum. Zacząłem oglądać forumowe auta. Jak dzisiaj pamiętam, że oglądałem MK1 żuczka niczym bolid F1 aż 300KM miał wtedy I stało się to co często się dzieje też na tym forum o czym też Żuczek mnie ostrzegał Wpadłem w nałóg tuningu, zwiększania mocy itd. Wtedy też uważałem, że 300KM to jest wystarczające. Sprzedałem MK1, kupiłem MK2 z DSG i 270KM i też byłem zachwycony do czasu...

Dzisiaj mam auto o mocy 500KM i już myślę o dodatkowym, które będzie miało (po tuningu) w okolicach 600-700 To jest po prostu nałóg Dlatego powiedziałem, żebyś się dobrze zastanowił bo jak zaczniesz tuningować i się wciągniesz to sam w pewnym momencie stwierdzisz, że jednak trzeba było brać inny model

Pozdrawiam,
Jaqob