Erick, gratuluję ze w końcu udało się zrobić program i jest wyraźny przyrost w porównaniu z poprzednim wynikiem.

Gratuluję też nowej zabawki.. Jakie dokładnie plany odnośnie roadstera ? seryjna turbina ? hybryda jakaś ?

Tak jak już koledzy wspomnieli, można by trochę więcej jeszcze wyciągnąć z tego setupu tyle że moim zdaniem wąskim gardłem w tej chwili w pierwszej kolejności jest wydech Milltek (jeśli dalej go używasz).
Jest to 2.5 cala i zawsze wydawało mi się ze nie jest zbyt luźny ( restrykcyjny przepływ ) a jak gdzieś widziałem rozcięty to potwierdziło to moje podejrzenia.
W drugiej kolejności FMIC, też taki miałem ale się pozbyłem jak chciałem podciągnąć wyżej mój stary setup z GT2871.
Masz jakieś dane tych katalizatorów, nie mogę tego znaleźć a interesuje mnie jaki nr cpi ( cells per inch ) mają..

Wspomniane graty możesz z powodzeniem przełożyć do roadstera jeśli nie planujesz tam większej turbiny No i oczywiście jeśli chcesz jeszcze więcej mocy, jak jesteś w tej chwili zadowolony to nie zawracaj tym sobie głowy na razie









Pozdrawiam