Cytat Zamieszczone przez Cuma9 Zobacz posta
Może lepiej nie będę tego komentować bo gdy ktoś kupuje takie auto jak TT i jako pierwsze pada pytanie "a ile Ci to pali" i "dlaczego aż tyle" to dla mnie jest osobą, której nie stać na TT tylko na golfa IV w TDI..... Bo i tak nie poczuje frajdy z jazdy bo bedzie patrzeć tylko na fisa, że spalanie idzie w górę i nawet Matiza nie może wyprzedzić bo mu trzy litry więcej spali.... Mateusz zapraszam do Poznania to od razu będzie 12 na setkę ale 10 jest wykonalne u ciebie bez korków bo to tak jak byś jechał w trybie mieszanym. Pozdrawiam. A i jeszcze jedno to co pokazuje FIS a rzeczywistość to dwie różne rzeczy. FIS przełamuje nawet o dwa litry gdy ktoś nie jeździ cały czas równo tylko np. Dwa dni spokojnie a potem przez godzinę bytuje auto. Wielokrotnie FIS pokazywał mi około 13,5 a w rzeczywistości po przeliczeniu czyli ilość paliwa przez przejechanie kilometry wynosiła ponad 15 na setkę.
Nie za bardzo rozumiem o co się tak burzysz , pytanie ile ci pali TT jest jak najbardziej na miejscu . Upalanie furki dla przyjemności a koszty jazdy nim na codzien to dwie zupełnie inne kwestie.
ps. to co napisałeś "to dla mnie jest osobą, której nie stać na TT" please! bądź poważny.