Cytat Zamieszczone przez szczygiel Zobacz posta
Zastanawiające, bo gdyby to było łożysko na mcpherson, czy luz na poduszce, to strzelało by przy skręcaniu kołem na postoju w każdym raczej momencie, stawiam jednak na piastę, jeżeli przegub nowy. Zdarzyło mi się raz założyć też nowy przegub, który miał wadę i też przeskakiwał. Niepokojące jest to o tyle, że jak uszkodził się koszyk to w końcu się rozleci całkowicie i koniec trasy. Sprawdź to im prędzej.
na postoju też zauważyłem że strzela. Skręcam max w prawo odbijam w lewo trochę i strzela.Póżniej powtarzam i mniej wiecej w jednym momencie dzieje sie tak samo. A co moży być nie tak z piastą? przeskakuje czy jak?

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez szczygiel Zobacz posta
Zastanawiające, bo gdyby to było łożysko na mcpherson, czy luz na poduszce, to strzelało by przy skręcaniu kołem na postoju w każdym raczej momencie, stawiam jednak na piastę, jeżeli przegub nowy. Zdarzyło mi się raz założyć też nowy przegub, który miał wadę i też przeskakiwał. Niepokojące jest to o tyle, że jak uszkodził się koszyk to w końcu się rozleci całkowicie i koniec trasy. Sprawdź to im prędzej.
na postoju też zauważyłem że strzela. Skręcam max w prawo odbijam w lewo trochę i strzela .Później powtarzam i mniej więcej w jednym momencie dzieje sie tak samo. A co moży być nie tak z piastą? przeskakuje czy jak?