Też przerobiłem konsolę środkową...na forum na pewno znajdziesz. Z doświadczenia używania - w moim przypadku radia 2 DIN... wiem, że musi być wyżej niż tak jak to zrobiłeś. Niestety nasze konsole są jednak pionowo ustawione i na pewno będziesz mieć utrudnioną obsługę zwłaszcza w czasie jazdy...już nie wspomnę o patrzeniu na wyświetlacz...
Po wielokrotnym podchodzeniu do tematu wiem że tablet to początek zabawy, do tego procek, wzmacniacz, zdalne sterowanie po bt. Doszedłem do wniosku że radio z androidem będzie lepszym rozwiązaniem i takie z dobrą rozdziałką są na rynku. Od razu masz kamerke cofania, wbudowany odbiornik fm...wyjście na wzmak itp...czyli to czego brakuje w tablecie ... wiem co pisze
Idealnym rozwiązaniem byłoby zastosowanie ipad mini,router wifi w z wyjściem spdif plus dobre radio z wbudowanym prockiem na przykład pioneer 80ka( działa idealnie po USB, radio obsługuje telefon więc od razu zestaw głośnomówiący... no ale własnie tu się pojawia problem że wszystko w jednej konsoli się nie zmieści*od góry patrząc - ipad, radio, klimatronic) chyba, że rezygnujesz też ze schowka w tunelu...temat rzeka
Tak czy inaczej gratuluje zrobienia własnej konsoli. Jak będziesz mieć pytania chętnie podziele się wiedzą
Pozdrawiam