Jeżeli chodzi o dystanse to już jakieś są, ale nie wiem jakie w zasadzie W każdym razie przez to, że jest w nich spora ilość dziur, to ciężko jest później powtórnie założyć koło :P Obadam jakie są dokładnie, bo to jest jeszcze temat, którego nie pogłębiłem W każdym razie dystanse są do wymiany, bo przy maksymalnym skręcie koła mam wrażenie, że felga obciera nadkole. Mam akurat tak głupio ustawiony w domu garaż, że muszę wjeżdżać tyłem przy maksymalnym skręcie kół

Co do gazu, nie ma mnie obecnie w domu i nie będzie przez tydzień, dlatego nie mam przy sobie wszystkich papierów od gazu. Jak wrócę to zrobię listę co dokładnie siedzi pod maską

Wczoraj udałem się w rodzinne strony mojej mamy, do mojej babci odwiedzić rodzinkę. Na trasie auTTko sprawowało się bez zarzutu. Spalanie - poniżej 8 litrów gazu na 100 km (około 7.6-7. co mnie mile zaskoczyło. Gazownik powiedział, że do wskazań FISa trzeba doliczyć 1l, i to się zgadza, bo po zatankowaniu po niemal 300km znowu do pełna wyniki się sprawdziły Jechałem przepisowo, nie przekraczałem 90km/h, więc myślę, że jakbym jechał szybciej to ten wynik, aż tak różowy by nie był

I jeszcze kilka zdjęć
Tutaj na postoju w Kołbieli, bo się głodny zrobiłem Jak widać, mimo wszystko moce przewozowe ten samochód ma.


A tu jeszcze kilka zdjęć na miejscu