a3 dalej sobie lata i przez ten czas skilowałem 2x golfyII z vr6 do 200km ( dosyć duże lanie dostały )
Wczoraj był też pojedynek z golfem GTI który wreszcie doczekał się naprawy rozrządu i golf zaczał jechać.
Różnica sporo zmalała aczkolwiek na pierwszym przejeździe kilka długości z przodu. Drugi przejazd też a3 z przodu ale z mniejszą różnicą.
Potem próby na lpg i jeszcze ze 2 na benzynie i a3 spuchła dlatego równo. Po odczekaniu jakiegoś czasu znowu a3 z przodu także nadal auto moc trzyma i ciekawe ile koni zyskał GTI bo w logach się bardzo poprawiło

Na szczęście dziś a3 dostała spory wpier...co mnie ucieszyło bo ścigała się z moją TT
Kolega od GTI jechał moją a3 a ja TT. Szkoda ,że nie nagraliśmy ale go pro nie było akurat na miejscu a to spontaniczny pomysł w ramach dalszych testów setupu TT A3 prowadziła do czasu gdy turbo wstaje w TT i ucieka od 2 do nawet 5 długości ( TT z odpiętym kompresorem ) ale potem już są solidne bencki aż tak do 50m różnicy
Jutro jakiś spocik będzie to może uda się coś pokręcić i bedą kolejne filmiki

A w a3 za wiele się nie zmieniło ale niebawem dostanie kilka dodatkowych kg w postaci audio :P