Cytat Zamieszczone przez giezz Zobacz posta
No wy patrzycie póki co z innej perspektywy na całą sprawę. Dla mnie będzie to auto nie tylko do frajdy, ale też na co dzień i kto wie, czasami będę musiał jeździć przepisowo, ekosreko. Bo jest czas na zabawę i się wtedy nie patrzy na spalanie i jest czas na poruszanie się z punktu A do punktu B, gdzie różnica między 12, a 15 l ma znaczenie. Taki jest mój punkt widzenia.
Razem z Aneta przemieszczamy się TT codziennie. Samochód służy nam zarówno do podjechania po zakupy, jak i na dalsze wyjazdy za miasto. Gdy była taka potrzeba to pomógł nawet zabrać dość dużo kartonów przy wyprowadzce (oczywiście po wyjęciu tylnego siedziska i złożeniu oparć).
Prędkości przemieszczania się mamy różne chociaż przyznam, że nowe przepisy skutecznie ograniczyły moje zapędy w terenie zabudowanym (staram się trzymać to co na znakach). Poza terenem zabudownym potrafię przycisnąć, a jak trafi się jakiś "ścigant" to przewaznie daję się podkręcić
Spalanie średnie wyliczamy jako ~ 11 litrów i taką wartości podaje też excel w którym zapisujemy sobie każde tankowanie i ogólną ilość przejechanych kilometrów. Wynik nie jest może najniższy ale chyba nikt się tego nie spodziewał przy zakupie.
My TT nie zamienili byśmy na nic innego. Po prostu się w nim zakochaliśmy i musimy się nim nacieszyć

Nie szukaj w TT oszczędności to jest samochód, który ma wyglądać, jeździć i spalać paliwo dając Tobie maksimum przyjemności z jazdy.