Samochód nabyłem jakieś 3 tygodnie temu a z racji tego iż jestem zawodowym kierowcą , nie mam zbyt wiele czasu żeby zająć się samochodem. Dopiero teraz kiedy jest odrobina wolnego miałem okazję sprawdzić czy coś mu dolega.Oleju w Haldexie nie zmieniałem a poprzedni właściciel nic mi na ten temat nie powiedział ( może nawet i nie chciał ) .
W pewnym stopniu moja w tym wina bo nie zagłębiałem się aż tak mocno w to jakie mogą być problemy z tym samochodem i w jaki sposób działa w nim napęd quattro tak więc podsumowując:

Koła z tyłu ani drgną , przednie boksują zarówno przy gwałtownym starcie z miejsca jak i przyspieszaniu.
Zmiana oleju w Haldexie: brak danych ( można się więc spodziewać , że nie ).
O output teście nawet nie wiedziałem więc nie został on zrobiony ( będzie zrobiony w weekend ).
Z racji tego , że opisany problem w błędzie to sprzęgło haldex, pojechałem do PODOBNO dobrego sprzętu z częściami i za haldexa NOWEGO zawołali mi 700zł ( podobno po sporej obniżce gdyż nabyłem tam pewne znajomości ) lecz z racji tego , że jestem laikiem w tych sprawach nie mogę stwierdzić jakiej jest jakości więc mogą mi wcisnąć cokolwiek.

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie.