Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
tak samym boostem się nie robi bo do tego musisz mieć paliwo zapłon i przepływ.
Niestety 1.8t to taki sobie silnik i właśnie tutaj trzeba dmuchać żeby auto jechało. To nie jest r30 czy r32 że pakujesz coraz większe turbo boosta nie zmieniasz i robisz coraz więcej mocy. Jak ja w mojej TT dmucham 0.5 bara to tak samo nie jedzie jak moja a3 z 0.5 bara.
Dlatego dmuchanie w tym silniku to podstawa. Oczywiście tak jak wyżej napisałem musi być paliwo zapłon i przepływ ale jak wiemy ciśnienie jest jedną ze składowych przepływu . Odnośnie tego czy seryjny soft z apx daje radę czy nie to wrzucam po raz pewnie juz setny link ile da się wycisnąć z SERYJNEGO softa:
https://www.youtube.com/watch?v=Q-m4yzWBnQs
było sporo modów mechanicznych ale akurat sam soft został seryjny a jedynie trochę oszukany :P Było to rozwiązanie tymczasowe bo szkoda było mi wywalać 1500zł na strojenie turbiny która i tak za pół roku robiła wylot. Nie jest to lepsze rozwiązanie od porządnego programu ( z naciskiem na porządnego bo od gotowca Kreator mocy dużo lepsza opcja) ale dużo tańsze i jak ktoś ma jakąś wiedzę to bardzo bezpieczne.
W jednym aucie taki patent jeździ już ze 2 lata i auto sobie super radzi z tym wszystkim i nawet nie wiem czy właściciel wie ,że ma taki "bajer"

ja tam dmuchałem 2 bary w swoje nikt w pl grubiej nie dmuchal :P