Dziekuje wszystkim za zainteresowanie

Dostałem tablice i zapłaciłem OC teraz moge pojeździć po mechanikach. Na początek pojadę zrobić konfigurację elektroniczną. Czy quattro to naped zalaczany wlasnie elektronicznie? Moze to z tym jest problem, mechanik jest super grzebał sie z tym pare tygodni dzien w dzien zeby wszystko bylo cacy ale na programowaniu sie nie zna tyle co vaga obsluzyc

Z klapka wlewu paliwa macie racje, zaczela dzialac z powrotem.

Teraz odpala super, najwyrazniej nie bylo paliwa tylko zastanawia mnie czemu mnie nic o tym nie poinformowalo. Narazie jeszcze nie wiem ile pali, niedlugo sie przekonam

Czy jak naprawie quattro, esp i zaloze nowe opony (Dunlop Sport Maxx) to nadal bedzie mi nosic tylem az do 3 biegu? Dość to... niebezpieczne.

Generalnie narazie troche sie boje mojej TTki, nigdy nie jezdzilem tak szybkim samochodem. Lekko mna poniewiera dlatego staram sie jezdzic najspokojniej jak sie da (50km/h na 4 biegu).

Aha, mam delikatnie podarty dach z tyłu na dole (przypominam - Cabrio). Jak mozna to naprawic? Material wydaje sie dosyc napiety w zwiazku z czym szycie moze byc dosyc problematyczne. Co polecacie?

No i jeszcze jedna sprawa, od srodka na dachu mam takie delikatne biale plamki prawdopodobnie ktos składał dach gdy był mokry, jest na to jakiś środek?