Cytat Zamieszczone przez DarioZ Zobacz posta
Bardzo dziękuję za odpowiedź, zrobię tak jak napisałeś .
Czy te czujniki przy wentylach są widoczne?? u mnie wentyle wyglądają normalnie, jak to sprawdzić ??
Wysoczan, mam pytanie; Skoro masz auto z polskiej dystrybucji to musisz mieć też instrukcję w tym języku. Czy nie zechciał byś jej wypożyczyć, zrobił bym skany lub tylko poczytał, moja niestety jest w pogańskim języku i tylko rozumiem słowo "Achtung".
Spoko. Czujniki, jezeli sa, to znajduja sie od srodka opony, wiec nic nie zobaczysz. Jezeli nie uda sie zresetowac TPMS, to znaczy, ze moze byc problem wlasnie z nimi. Wtedy na zime mozesz wylaczyc w ogole TPMS w VCDSie (gdzie z reszta mozesz sprawdzic jaki masz typ kontroli patrzac na numer sterownika). Z tego, co pamietam chyba jeden typ byl czesciej wypuszczany na USDM, drugi na EU. Za bardzo juz tego nie pamietam, ale na anglojezycznych forach pisali o tym calkiem sporo.

Mysle, ze jest latwiejszy sposob na zdobycie polskiej instrukcji niz wysylanie jej sobie poczta - wystarczy troche poszukac na forum (mi to np. zajelo minute czy dwie, wiec nie jest tak zle).
Prosze: http://www.klubtt.pl/showthread.php?...ght=Instrukcja