Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
A czemu taniej musisz wzmocnić sprzęgło, w DSG robisz to programem, po za tym stage znaczy jakiś stopień modyfikacji, tak więc cena jest stała za dany produkt, tak że turbo 520hp w Twoim wypadku to koszt 60tyś zł w CS.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -


Pewnie że się cenią, bo robią dobrą robotę, nie dopada ich Murzyńskość, części i wiedza kosztuje no i na chipsy musi zostać.
Po za tym jeżeli masz coś więcej do dodania po za adresami firm tuningowych, lub tym co gdzieś tam przeczytałeś, lub ktoś ci coś powiedział to zapraszam do dyskusji.
'

Może mam farta ale jakoś mnie nigdy nie dotkneła ta "Murzyśkość" a kilka aut już robiłem, smieszy mnie jednak te przywiązanie do tunera i jego nieomylności, lubię Patryka i sądzę że odwala naprawdę dobrą robotę ale nie ma się co napinać bo można także spróbować w kilku innych firmach i zapytać się o ofertę, np. w VTG, np. w Sportmile bo też audice ogarniają (wiem że raczej te z literkami S ale mozna też spróbować z 3,2), Masters z Krzysiem który współpracuje ze Sportmile pewnie też spokojnie takie strojenie ogarnię także ja bym się najpierw popytał a później zdecydował, podpisał umowę itd. Na forum racingforum jest też użytkownik guzior który ma też wiedzę w temacie uturbiania dużych silników grupy VW i już kilka zrobił a ceny ma naprawdę bardzo zacne...nie ma co robić z uturbienia 3,2 jakiejś technologii kosmicznej, te silniki uturbiają od kilkunastu lat i przy zastosowaniu dobrych sprawdzonych części nie jest to jakieś wybitnie trudne...obecnie 3,2 uturbia też na forum racingforum kolega cowboy, też można zasięgnąć jego opinii bo obecnie buduje sobie stare audi na mocnych podzespołach właśnie uturbione 3,2... także nie ma co się spinać, proponuje popytać tu i tam, wybrać najlepszą opcję pamiętając też ze dobrze jest mieć takiego "tunera" dośc blisko miejsca zamieszkania bo w mocno zmodyfikowanych autach zawsze będzie się coś tam działo (zwykle małe sprawy) ale nie każdy warsztat widząc takie zaturbione 3,2 będzie wiedziało od czego zacząć. Pozdrawiam i mam nadzieje że trochę pomogłem.