Pokaż wyniki od 1 do 15 z 67

Wątek: AUDI TT dla początkującego

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar numberOne
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    ...
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    black
    Posty
    159
    ja powiem tak, ze bez quattro masz mniejsze spalanie i quattro sie czasem psuje, wiec jesli kupisz bez quattro, to masz problem z glowy :P. Co do mocy 225km i 180km sie dobrze zbiera, szybko sie rozpedza, wgniata w fotel, jezdzilem obiema i obie sa okay do tego auta. Pali ok. 11litrow srednio, ale to zalezy. Koszty utrzymania sa niskie (pod wzgledem napraw) przygotuj sobie z 5k, aby miec zapas kasy na poczatek (mi np. na start poszlo sprzeglo). Najgorzej w TT jest pod wzgledem bezwypadkowosci - duzo jest aut po przygodach, zwlaszcza w niskich cenach. Wszystkie ponizej 15tys, ktore widzialem mialy jakies powazne problemy, ktorych na pierwszy rzut oka nie widzisz, dopiero jak podjedziesz na stacje. Musisz miec tak z 18-25tys (zaleznie od wersji). I pytaj sie zawsze przez tel czy podjedzie koles do aso i nie bierz z komisow, bo ja jeszcze nie spotkalem sie z tym, ze ladna TTtka stala w komisie czy jakis inny samochod (a tam tez szukalem) - pewnie i tam stoja jakies dobre auta, ale to rzadkosc

    Szukaj z pelna skora, bo pol-skora psuje design wnetrza. Polecam Ci srebrna, bo fajnie kontrastuje z czarnym wnetrzem. Pamietam jak ja szukalem, to z poczatku chcialem czarna, ale na zywo wnetrze z lakierem sie zlewa, wiec kupilem srebrna. Do srebrnej dobrze wyglada czarna fela.

    A czy taka fura nadaje sie dla poczatkujacego hmmm Moim zdaniem ma za duzo mocy dla niedoswiadczonego kierowcy, poza tym ciezko ci bedzie nim manewrowac po przesiadce z eLki.

    A tak poza tym to bardzo fajne auto - wyglada na drozsze, niz jest w rzeczywistosci. Do tego ma duzy bagaznik (jakby ci zalezalo na tym), ludzie na niego spogladaja, zwlaszcza jak twoje auto jest ladnie wywoskowane i zadbane

    Grube, dlugie drzwi bez ramek, szerokie progi - fajnie sie to wszystko komponuje, az chce sie wsiadac Poza tym wiadomo fajna zgrabna bryla - na zywo duzo lepiej sie prezentuje, niz na zdjeciach.
    Ostatnio edytowane przez numberOne ; 09-09-2014 o 11:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •