Pokaż wyniki od 1 do 15 z 120

Wątek: Kwinto 3.2 Q DSG

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nowe płuco już gotowe:

    Osłona termiczna jest wykonana z kwasu i od strony silnika jest na błyszcząco a z zewnątrz na czarno. Podpórka filtra oczywiście z alu i także doprowadzenie zimnego powietrza którego nie widać także alu aby nie było "kaszany".
    Niestety firma u której zamówiłem filtr okazało się ,że wystawiają towar a sami go najpierw zamawiają do siebie i jeszcze filtra nie mam na miejscu ale testy jazdy były już z innym filtrem.
    Obawiałem się mocno spadku mocy ponieważ tuning wolnossaka dolotami budzi we mnie spore kontrowersje. Pozwoliłem zrobić sobie mały pojedynek z lanosem 1.6T i wynik był z jedną długość dla TT przy około 140. Po zrobieniu dolotu powtórzyliśmy pojedynek i wyjnik jest przynajmniej taki sam,a nawet kolega z lanosa powiedział ,iż jakby może deczko lepiej po zrobieniu dolotu. Potem jeszcze robiłem doprowadzenie zimnego powietrza ze zderzaka i po założeniu docelowego filtra jest szansa ,że będzie nawet deko lepiej. Mod jest w 100% odwracalny gdyż nic nie ciąłem ani psułem dlatego jak właściciel będzie miał taką wenę to może zrobi test na hamowni z dolotem który wykonałem i z seryjną puchą ale dupohamownia podpowiada ,że jest przynajmniej tak samo a akustyka jest mocno na +
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 22-08-2014 o 11:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •