No to pozostaje życzyć powodzenia Części z rzeczy, które wymieniłeś nikt pewnie nawet na żywo nie widział Ale po opisie poszukiwanych przez Ciebie części, można wnioskować że w głowie masz fajny projekt, więc mam nadzieję że przynajmniej część z tych rzeczy uda się zrealizować.
Na tę chwilę mogę zasugerować żebyś uśmiechnął się do Jerry'ego w kwestii LEDowego oświetlenia, a przynajmniej tablicy rejestracyjnej- przykładów na forum masz pod dostatkiem.
Co do aluminiowej gałki zmiany biegów- występuje wersja S-line- jest w kształcie klasycznej gałki, a jest cała aluminiowa- wydaje mi się że będzie pasowała do wnętrza bardziej niż jakiś Forge.
Dokładnie taka jak na aukcji: http://allegro.pl/audi-tt-8n0-galka-...346620793.html
Co do carbonowych klamek to są tematy na forum, gdzie ludzie oklejali je samodzielnie folią 3M- poszukaj tematów ICE'a oraz Jambolka (jeszcze za czasów posiadania TT 8N). Tak samo jeżeli chodzi o oklejenie ręcznego, tutaj przypomina mi się temat Pawła_2005. U niego też znajdziesz rozpórkę zamiast kanapy.
Także powodzenia, pozdro!