Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
Prawda jest taka, że do TM nie szukano modelek/modeli.
Szukano szołmenów, dziwaków, odmieńców. To napędza oglądalność, wzbogaca stację.
Sama organizacja castingów pozostawiała wiele do życzenia, wszystko reżyserowane, wszystko pod kamerę. W czterech literach miano osoby, które przybyły z nadziejami na uczestnictwo w programie.
Kilka osób z forum było bardziej poinformowanych, relacje na żywo lub poprzez telefon i internet.
Ostatecznie niczego nie wiedząc, zrezygnowana, zmarznięta, pogryziona przez insekty i owady, zmęczona Patrycja około godziny 23.30 powiedziała ,,dość" i udała się czarnym TT w drogę powrotną do domu.
Jeśli kogoś zawiodła, to przepraszamy, ale ja jestem z Niej dumny, bo próbowała, była tam, tylko z w/w powodów nie mogła się dostać do programu. Osobiście Patrycja nie żałuje, że nic z tego nie wyszło. Nie chce robić z siebie kogoś, kim nie jest, nie chce fałszować rzeczywistości.
Myślę że nikogo nie zawiodła, ba nawet lepiej że nie uczestniczyła w takim żenującym kabarecie, impreza dla buraków z zabitej wsi dechami z bujnym życiorysem,trzeba się cenić i za to duży plus.