Strona 410 z 761 PierwszyPierwszy ... 310360400408409410411412420460510 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,136 do 6,150 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #6136

    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Blue
    Posty
    67
    Proszę o opinie na temat tego auta http://otomoto.pl/audi-tt-coupe-1-8t...C33432495.html. Pozdrawiam

  2. #6137
    Awatar DNN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    347
    Na moje raczej spoko,pojechalbym ogladac

    Choc co do ceny to musisz dobrze pogadac aby zszedl troche w dol

  3. #6138

    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Blue
    Posty
    67
    Czy któryś z klubowiczów mieszka w okolicach Torunia i mógłby obejrzeć auTTko które wstawiłem w poście wyżej? Postawię skrzynkę piwa się na spocie

  4. #6139
    Awatar DNN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    347
    Ja mieszkam 50km od Torunia ale kolega Mario.torun jest z Torunia ,napisz,moze pomoze

  5. #6140
    Awatar Vik88
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    231
    Mam też pytanie-rozszerzenie do poniższego cytatu.

    "zwroc uwage na zbiorniczek plynu chlodzacego - moze byc z jakiegos szrotu bo ma jakies daty/napisy."

    Czy we wszystkich latach produkcji pod maską znajdowały się "plastikowe maskownice" na wszystkie podzespoły?
    Oglądałem dwa egzemplarze z 98 oraz 99 i brak było w/w plastików. Oczywiście sprzedawcy zapewniali o bezwypadkowej historii pojazdu. Egzemplarz z 99 miał zastępcze tabliczki znamionowe wydane w Starachowicach (TST/00 i 13to cyfrowy VIN! Podziękowałem za piękną, sobotnią wycieczkę i wróciłem do domu nawet jej nie odpalając.

  6. #6141
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Zawsze byly plastiki

  7. #6142
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Cytat Zamieszczone przez Gracjan89 Zobacz posta
    Proszę o opinie na temat tego auta http://otomoto.pl/audi-tt-coupe-1-8t...C33432495.html. Pozdrawiam
    Gracjan w tym budżecie możesz dorwać auto w lepszym stanie. Rocznik młody ale wnętrze przetyrane i z zewnątrz szału nie ma.

  8. #6143
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Cytat Zamieszczone przez Gracjan89 Zobacz posta
    Proszę o opinie na temat tego auta http://otomoto.pl/audi-tt-coupe-1-8t...C33432495.html. Pozdrawiam
    A może w ramach funduszy jakie chcesz poświęcić na zakup warto rozważyć oferty naszych klubowych kolegów ( przynajmniej wiesz co kupujesz ).

  9. #6144
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Gracjan w tym budżecie możesz dorwać auto w lepszym stanie. Rocznik młody ale wnętrze przetyrane i z zewnątrz szału nie ma.
    Mam pytanie, bo co do wnętrza to widać że jest jak nic brudne, poza tym przepalone zdjęcie co nie dodaje uroku, ale co powoduje że piszesz że wnętrze jest styrane, a z zewnątrz szału nie ma? Chodzi ci o tą nierówną szparę na 3 zdjęciu przy masce? Tak po prostu pytam bo czasem mam wrażenie że albo macie jakąś szklaną kulę i widzicie więcej, albo zwracacie uwagę na szczegóły których ja nie dostrzegam? Bo jak dla mnie samochód wygląda na tyle nieźle że warto go obejrzeć tym bardziej jak to pierwszy właściciel i serwisowane w ASO, przez co historię auta możesz sprawdzić w 100%.

  10. #6145
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Wnętrze jest brudne, a fotel kierowcy jest zniszczony a kierownica wyślizgana, nie jest to stan tragiczny, ale w mojej ocenie taka solidna "dwója z plusem" w skali do 6.

    Za 30 tys raczej mozna ciekawsze auto dorwać. Z zewnątrz samochod bez dodatków (zderzaki, blendy, lotka itp...) niestety moim zdaniem TT mk1 w kolorze srebrnym się zestarzało, wydaje mi się i to tylko moja opinia, jako osoby, która posiadała srebrną TT, że inne kolory odmładzają to auto. Dlatego uważa, że bez szału, co nie oznacza, że ma jakieś widoczne wady blacharskie. Przebieg 212 tysi... być może realne 212 tysi być może już przykręcone na 212tys. Cieżko uwierzyć, że to handlarz uczciwy i dał ori przebieg, być może miał 312 tysięcy.

    Dodatkowo fura od handlarza co dla mnie jest totalnie, absolutnie przekreśla na całej linii i nigdy bym się nie pofatygował, nawet oglądać.

    Pierwszy właściciel to to jest ale w Polsce. W niemczech mogło być ich 5. Nie wiem, że ludzie nie wstydzą się wpisać w ogłoszeniu "pierwszy właściciel" jeśli nie są osobami, które kupiły to auto osobiście w salonie. To jest słabe na max i już takie kręcenie mnie odpycha od tego.
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 25-06-2014 o 16:50

  11. #6146
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Wnętrze jest brudne, a fotel kierowcy jest zniszczony a kierownica wyślizgana, nie jest to stan tragiczny, ale w mojej ocenie taka solidna "dwója z plusem" w skali do 6.
    Co do tego to owszem w porównaniu z twoim wnętrzem wszystko wygląda kiepsko choć jak na moje oko twoje wnętrze było albo regenerowane albo wymieniane bo w ciągu 115 tyś albo tam nikt nie siedział, albo nauczył się lewitacji

    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Za 30 tys raczej mozna ciekawsze auto dorwać. Z zewnątrz samochod bez dodatków (zderzaki, blendy, lotka itp...) niestety moim zdaniem TT mk1 w kolorze srebrnym się zestarzało, wydaje mi się i to tylko moja opinia, jako osoby, która posiadała srebrną TT, że inne kolory odmładzają to auto. Dlatego uważa, że bez szału, co nie oznacza, że ma jakieś widoczne wady blacharskie. Przebieg 212 tysi... być może realne 212 tysi być może już przykręcone na 212tys. Cieżko uwierzyć, że to handlarz uczciwy i dał ori przebieg, być może miał 312 tysięcy.

    Dodatkowo fura od handlarza co dla mnie jest totalnie, absolutnie przekreśla na całej linii i nigdy bym się nie pofatygował, nawet oglądać.
    Jeśli nie ma w 100% udokumentowanego przebiegu owszem handlarz to handlarz, ale aby skreślać samochód z tego powodu to też trochę przesada, zawsze można zabrać samochód do aso i sprawdzić do kiedy ma wszystko udokumentowane. A blenda i dodatki to kwestia indywidualna, a tak samochód jest w stanie oryginalnym więc pisanie że szału nie ma można by rozwinąć dlaczego bo inaczej nie wiadomo o co ci chodzi.

    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Pierwszy właściciel to to jest ale w Polsce. W niemczech mogło być ich 5. Nie wiem, że ludzie nie wstydzą się wpisać w ogłoszeniu "pierwszy właściciel" jeśli nie są osobami, które kupiły to auto osobiście w salonie. To jest słabe na max i już takie kręcenie mnie odpycha od tego.
    Zgadzam się że mógł dodać że w Polsce, dane i tak będą w książce pojazdu.
    Tak więc podsumowując skreślać samochód na podstawie takich spostrzeżeń prowadzi do tego że auta można szukać i 2 lata, bo prawda jest taka że znaleźć auto u pierwszego 80 letniego właściciela z Niemiec który używał samochodu w weekendy do przejażdżek z równie starą żoną to już raczej mit jak nie legenda.

    Kończąc dobrze że taki dział jest i można kogoś ostrzec bo coś człowiek oglądający może przegapić, ale oceniając auto na podstawie paru fotek które nie ukazują żadnych widocznych wad tak negatywnie to o dupę potłuc taka pomoc, moim zdaniem.
    Ostatnio edytowane przez BigBird.co ; 25-06-2014 o 22:27

  12. #6147
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Ale ja go nie przekreslilem. Napisalem ze w tym budzecie moze czegos ciekawszego poszukac i ze nie podoba mi sie wnetrze. Srodek mojego auta wyglada tak ja powinien wygladac przy tym przebiegu. Skory w mk1 sa swietnej jakosci i bardzo wolno sie zuzywaja. Akurat trafilem na egzemplarz gdzie ludzie dbali o nie. W polsce rzadko ludzie dbaja o wnetrze auta. W aucie ktore wrzucil kolega nie podoba mi sie stan wnetrza i to tyle. Jezdze na zloty prawie zawsze, mam swoje drugie TT i patrzac i porownujac mysle ze to wnetrze jest styrane, przynajmniej kiera i fotel kierowcy. Pewnie da sie je doprowadzic do normalnosci przy pewnej inwestycji. Ale widzialem w historii fajniejsze oferty w cenie 30k pln niz ta. I ja na swoja tt prawie 2 lata polowalem.


    Wysłane z mojego iPhone

  13. #6148

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    207
    Rocznik
    1997
    Kolor
    Zielony
    Posty
    23
    Z racji że kolega Cubatnito wycofuje się ze sprzedaży szukam dalej.

    http://olx.pl/oferta/audi-tt-1-8t-18...39d22;promoted

    Czy znane jest komuś to auto?
    Wiem że jest już dość długo w ogłoszeniach. Może ktoś ją z kolegów oglądał?

  14. #6149
    Awatar DNN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    347
    Na moje dodawanie 1 foto z zewnatrz auta nie koniecznie dobrze swiadczy o jego stanie...

  15. #6150
    Awatar rys00
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    296
    nie ma opcji żeby 15 letnie auto nie miało nic malowane, tym bardziej przy szerokich laczkach musi rzucać kamyczkami w tylne nadkola, u mnie 2 lata temu malowałem i już mam kilka odprysków a jężdze mało prawie wcale, no alle ponoc cuda się zdarzają, jeśli to co napisał sprzedaca jest prawdą to warto się zastanowić,

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •