Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
W tych czasach kolego panowie policjanci ochoczo odstępują w takim przypadku od wystawienia mandatu kierując od razu sprawę do sądu - sprawdzone na motocyklu
Bylbym w stanie podjac ryzyko ramka +CB mysle,ze mi wystarczy

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Ostatnio miałem okazję zrobić kilkaset km z antyradarem Valentine One. Hmm na stojące słupki działa ok ale pod warunkiem ,że celują w przód. W tył działa ale trochę kiepsko i słabo piszczy. Piszczy na tyle słabo ,że można pomylić to z piszczeniem z powodu automatycznych drzwiach na stacjach. Sporo jest fal które coś wysyła i nijak się to ma do faktycznego zagrożenia. Ostatnio miałem akcje ,że piszczało mi przy jednym aucie na maksa a jak się potem zczaiłem to furka miała aktywny tempomat chyba i dlatego ten fałszywy alarm. Kiedyś gdy było pełno puszczek a 1 z 10 była pełna to zapewne super urządzenie bo nie trzeba było przy każdej zwalniać. Teraz jak jechaliśmy do pszczelińca na kilka żółtych słupów tylko 1 był pusty ;/
Jeszcze nie przetestowałem jak działa na suszarki i czy faktycznie się przyda bo jeśli słabo to pewnie odpuszczę temat gdyż niestety miałem więcej fałszywych alarmów niż tych prawdziwych gdzie zagrożenia się nie spodziewałem.
To moze jammer bylby lepszy ktory zmienia odczyt radaru ? Np ten ktory pokazywales na forum ost.