Pokaż wyniki od 1 do 15 z 148

Wątek: Haszczu TT 225 Q Schwarz

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar haszczu
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    198
    Gwint z tyłu jest max w dole, przód jeszcze da sie zejść z 3 cm niżej nie chcę, bo jazda już jest straszną męczarnią. Na zwykłych progach zwalniających obciera wydechem. Temat z tylnymi lampami właśnie przemyślam, a z przodu zawita grill ze znaczkiem poliftowy a jak zrobiłem rzednie kierunki opisałem tu- http://www.klubtt.pl/showthread.php?...ydymione/page2

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    W środku zamontowany już zegar doładowania Auto Gauge z peakiem, Orbit Shift Ring z Osira i skórzany mieszek. Przeogromna skrzynia basowa, której na czasie chcę się pozbyć, bo zagraca cały bagażnik i waży z całym osprzętem około 30 kg. Sorry za jakość zdjęć- robione telefonem.


    Zabrałem się powoli za porządek pod maską. Na początek wyleciały N249, N112, Combi valve i pompa SAI. (podziękowania dla PAHO, Mumin, BigBird.co za pomoc w tym temacie). Narazie zaworki podpięte elektrycznie czekają na usunięcie programowe, które nastąpi przy poprawce programu po założeniu w przyszłym tygodniu fmica. Zamontowany catch tank od ProPerfekt, weże z fmic.pl i zaślepka własnej produkcji z schematu zaczerpniętego z forum, oraz filtr Amsoil od Arttur


    Na przód wleciały tarcze hamulcowe Black Diamond wraz z klockami Hawk Hps od użytkownika michał26


    Ostatnio edytowane przez haszczu ; 22-07-2014 o 02:04

Podobne wątki

  1. Elo Haszczu
    Przez haszczu w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-04-2014, 22:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •