Wiem, wiem i bardzo Ci dziekuje . Tez nie chcialbym, zeby skrzynia sie wysypala. Dlatego pisalem, ze z checia wymienie sprzegla, jezeli zajdzie taka potrzeba, tak jak wszelkie inne podzespoly, ktorych wymiana bedzie wymagana . Nawet myslalem, ze z tym 600 Nm wkradl sie jakis blad, ale w komentarzach tez to potwierdzali. Powinni aktualizowac albo usunac nieaktualne informacje i pozamieszczac odnosniki do FB przynajmniej. Gdzies czytalem, ze chyba chca sie za to zabrac, ale nie maja kiedy.

Oj, ale chcesz jazde testowo-pokazowa dopiero po zakonczeniu WSZELKICH prac zwiazanych z podnoszeniem mocy? Bo ja chcialem Cie przewiezc po zakonczeniu tego Stage'a - no wiesz, moze jeszcze pozniej wpadnie pare dodatkowych "gratow", zobaczymy jak bedzie wygladala sytuacja, takze niewykluczone, ze jakies bardzo wolno postepujace prace majace ma celu podnoszenie mocy beda nadal w trakcie . Ale jak tak chcesz odwlekac, to dobra, rozumiem, trudno, moze uda mi sie jeszcze Cie przekonac, zebys jednak chcial wczesniej :Pl