Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
15 mat na drzwi w TT moze być mało... Zamów z 20. Jakimi matami chcesz tłumić? STP? GMS? Dynamat? sinuslive?

Dystanse jakie wezmiesz będą dobre. Ja zawsze sam sobie wycinałem indywidualne z płyty.

Wazne zeby były z MDFu, od biedy moze byc HDF , Jesli beda nielakierowane, koniecznie je polakieruj bo od wilgoci szybko ci napuchną. Nawet jak kupisz lakierowane, dobrze jest poprawić po fabryce jakimś bezbarwnym jeśli ma to posłużyc kilka lat...

Co do głosników, bede zalecał jakiś zestaw 2way odseparowany: W zależnosci od muzyki jakiej słuchasz i jaki masz budzet celował bym w: Hertz DSK, Morel Tempo 6, DLS R6A lub Helix Dark blue 621.


Dystanse z tworzywa sobie odpuść, nie ma to najmniejszego sensu.
No co Ty, serio stawiasz na równi DSK z R6A lub Tempo?
DSK nie wiele różni się od marketowych JBLów. Jeśli już to tylko HSK. Tempo to już bardzo przyjemny zestaw, a R6A w swojej cenie moim zdaniem bez konkurencji. Trochę u mnie tego się przewinęło, miałem m.in. PB Ck6v2, Mb Quart ESA 216, u-dimennsion El Comp 6, HSK165.3, DLS Rs6A i R6A, PB 3xl.
Dystanse tak jak kolega wyżej mówi MDF. Sam docinałem i w poprzednim aucie i w TT. Maty GMS dają radę. I podstawa to dobry napęd. Na pewno nie samo radio. Ja lubuję się w starych Soniakach XM. I te polecam.