Pokaż wyniki od 1 do 15 z 52

Wątek: Pełny FIS

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #33

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Tuchola
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    266
    Jeśli chodzi o spalanie to jest wszystko spoko pokazuje dokładnie . Ogólnie u mnie sygnał idzie jeszcze analogowo (Nie mam cana) Sygnał spalania idzie z 81 pina w sterowniku do 25 pina w niebieskiej kostce od licznika.I nie jest potrzebne żadne kodowanie tylko trzeba pamiętać żeby było ustawione kodowanie na europe lub niemcy wtedy będzie pokazywać dobrze, bo w innym przypadku będzie pokazywać niedokładnie.
    Jeśli chodzi o licznik to nie do końca się zgodzę co do rocznika mam licznik z roku 2004 i jest analogowy (nie obsługuje can)Moim zdaniem najważniejszy jest numer trzeba zwrócić uwagę głownie żeby początek numeru się zgadzał z naszym starym 8n1 lub 8n2 i na numer XXX 919 (analogowy bez Cana) lub XXX 920(Can) i przeważnie te na cane są już na immo 3 a te analogowe na immo2, A najłatwiej to sprawdzić czy w vagu mamy wpisane vin w sterowniku licznika.

    Podejrzewam że u ciebie w liczniku masz podany numer vin i dlatego masz immo3 i dlatego mogłeś mieć problem z zakodowaniem kluczyka oprócz tego trzeba jeszcze w kodować licznik w sterownik immo i w kodować vin w nowy licznik nie jest to aż takie trudne jedno co trzeba to trzeba wyciągnąć pin z starego licznika i nowego i dalej to błahostka.Dodam że w immo2 nie ma potrzeby adaptacji nowego licznika i jest potrzebny tylko pin nowego licznika.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez RoGaS ; 28-04-2014 o 22:31

Podobne wątki

  1. Kupię licznik pełny fis audi tt 8n
    Przez damianek506 w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-03-2016, 11:07
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-08-2015, 11:10

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •