Kwariat, w MK1 moim zdaniem nie da sie tego zrobic VCDSem (post #3). W MK2 ja to mam, natomiast kolega nie ma. Uwazam, ze tu da sie to zaprogramowac, chyba ze wraz z liftem w zegarach zmienili cos wiecej oprocz FISa. W kazdym razie wg mnie warto sprobowac, bo powinno sie udac.

BigBird.co, na tym filmiku jest pokazane auto, w ktorym da sie poprostu zaprogramowac taka funkcje VCDSem. Nie dawali zadnego dodatkowego modulu ani nic. W tym wypadku pewnie to bedzie groszowa sprawa (ew. zakup kabla i troche czasu). Jednak jest to konstrukcyjnie mlodszy model niz MK1, wiec nie porownywalbym tych samochodow - bardziej odnioslbym to do mozliwosci zaprogramowania tego w MK2. Jedyne co Ci zostaje, to poszukac jakichs dodatkowych modulow, a najlepiej to porozmawiac z Jerrym, bo on ma duze doswiadczenie z licznikami w MK1.

elmacho, chyba cos zaradzimy na ten brak VCDS ;P. Jak bedziesz chcial, to mozesz sie odezwac na PW i przy okazji, jak bede mial troche czasu w Twoich okolicach, mozemy sprobowac ogarnac ten temat.