Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Wątek: Zmiana radia w TT ???

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    Podepnę się nieco pod temat, żeby nie zakładać kolejnego wątku o podobnym charakterze. Myślę o zmianie radia. To co mam po poprzednim użytkowniku gra OK jak na moje potrzeby, w zupełności, zwłaszcza, że nie słucham zbyt często muzyki na parkingu w cichutkim lesie Wydech w mojej 225 przy prędkości autostradowej wygrywa na ogół z radiem
    Zależy mi na zmianie radia ze względu na brak navi. Lato i urlopowe wypady już niedługo Mógłbym kupić GPS albo korzystać z tabletu czy smartfonu ale... jest kilka Nie lubię prowizorki, przylepców na szybę czy wkładek w kratkę nie wspominając o latających kabelkach (choć z tym to akurat najłatwiej sobie poradzić można). Toleruję to w aucie służbowym, roboczym wole ale nie chcę we własnym, które ma wywoływać w końcu banana na gębie przy wsiadaniu za kierownicę Dlatego zastanawiam się nad tym czy nie kupić radio 1DIN "z windą". Np. coś takiego
    jak Kruger&Matz czy Peiying.
    http://allegro.pl/radio-krugermatz-1...089433305.html
    http://allegro.pl/najnowszy-peiying-...090048146.html
    Tylko mnie nie kamieniujcie słowem, że to chiński szit za michę ryżu
    Pytanie czy to spasuje w TTkową konsolę, czy nie będzie haczyć?
    Pytanie drugie czy miał ktoś z tym sprzętem dłużej do czynienia, doświadczenie z niezawodnością i jakością? Skąpo dość w sieci choćby w YT o tym. Raptem kilka opinii a sprzęt jest na rynku od około dwóch lat albo i dłużej. Mógłbym kupić coś z wyższej półki ale żaden markowy producent nie robi czegoś takiego w podobnych pieniądzach. Pioneer i Alpine choćby, są dwa razy drożsi na dzień dobry a poza tym trzeba moduł GPS dokupić osobno, jako akcesorium i to jeszcze podwaja koszt nie mówiąc o miejscu jakie zajmuje w i tak przytulnym wnętrzu TT Byłoby mi żal wywalać kilka tysięcy na sprzęt audio zamiast na coś pożyteczniejszego, praktyczniejszego, bardziej niezbędnego, choćby jakieś wygodne kapcie z fajnym wzorkiem do TT
    edit: Dotarłem na urlop do PL. Przymierzyłem. Nie pasuje. "Przyłbica", klapka czy jak zwał na TT-kowy odtwarzacz jest urocza ale blokuje jakikolwiek projekt z wysuwanym ekranem, bez względu na to czy chiński czy "markowy".
    Pozostaje jednak GPS osobno.
    Ostatnio edytowane przez Tomek69N ; 15-04-2014 o 16:54

Podobne wątki

  1. Zmiana radia + kamera cofania
    Przez Camilio w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-07-2012, 16:46
  2. Wymiana radia
    Przez Ens w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-07-2011, 15:56
  3. Zmiana opon na zimowe a zmiana felg??
    Przez Justa w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-09-2009, 21:19
  4. radia
    Przez Nitr0 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-10-2007, 07:35
  5. Wymiana radia
    Przez varna w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-11-2006, 14:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •