Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
Dzięki serdeczne za wyjaśnienie. Zatem składam zamówienie na przewody (przód i tył) i w zamówieniu wystarczy, że napiszę [ dedykowane do TT RS LOBA Motorsport ] i dostanę co trzeba? Tył mam seryjny pytanie czy przewody od TTRS na tył będą ok czy im już totalnie namieszać i napisać, że na przód od TTRS a na tył seria?
Nie ma za co, cala przyjemnosc po mojej stronie. Na tyl we wszystkich TT MK2 jest jeden producent zaciskow, wiec jedno wejscie. Beda pasowac, bo i u mnie pasowaly (a zmiana hamulcow z tylu jest dopiero w planach, choc tych najblizszych). Dlatego caly zestaw od TT RS pasuje idealnie do TT z hamulcami Brembo. W zamowieniu wystarczy napisac, ze zestaw dedykowany do TT RS. LOBA Motorsport tez na swojej stronie oferuje przewody HEL Performance do TT RS, ale musialbys je sciagac z Niemiec oraz zaplacic ~200,00€ (z przesylka). Pisalem do nich i sprzedaja po prostu zestaw produkcji HEL do TT RS, ktory polecaja jezeli ktos chcialby zmienic przewody na oplot. Wiec w Polsce kupujesz dokladnie to samo, tylko jest taniej i szybciej.