Strona 18 z 42 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 256 do 270 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

  1. #256
    Awatar piotr91
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Ełk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    57
    http://otomoto.pl/audi-tt-2000-12-qu...C31967984.html
    wracając do tematu - oglądał ktoś może?

  2. #257
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,309
    Cytat Zamieszczone przez piotr91 Zobacz posta
    http://otomoto.pl/audi-tt-2000-12-qu...C31967984.html
    wracając do tematu - oglądał ktoś może?
    O co pytasz, co chcesz napisać?

  3. #258
    Awatar piotr91
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Ełk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    57
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    O co pytasz, co chcesz napisać?
    sarkazm czy pytanie poważne?

    tył wygląda na bity, z tego co go przelotnie widziałem w białymstoku na parkingu, pod lampami tylnimi nie zgrywa się w linię - to moje odczucie, widoczne chyba na zdjęciach, co wy na to ?

  4. #259
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez piotr91 Zobacz posta
    sarkazm czy pytanie poważne?

    tył wygląda na bity, z tego co go przelotnie widziałem w białymstoku na parkingu, pod lampami tylnimi nie zgrywa się w linię - to moje odczucie, widoczne chyba na zdjęciach, co wy na to ?
    To nie jest dział w którym oceniamy samochody. Tutaj wrzucamy auta, które chcemy komuś odradzić po oględzinach, lub gdy znamy dane auto i wiemy że lepiej go unikać. Do uzyskania porad mamy dział: Kupujemy Audi TT i tam możesz wrzucić swój link, a na pewno ktoś Ci pomoże.
    Pozdro!

  5. #260

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa/Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    37
    http://otomoto.pl/audi-tt-oryginalny...C31890895.html

    Odradzam.
    W tytule wielkimi literami : ORYGINALNY LAKIER! W opisie zaprasza niedowiarków z miernikiem lakieru. Pisze że "Sekwencyjna instalacja gazowa bez żadnych zarzutów".
    Takiego maila od niej dostałem:

    "Witam. Auto obecnie nie posiada żadnych rys i wgniotek ponieważ całe było lakierowane 3 razy przeze mnie. Auto sprowadzone z Francji było z każdej strony poobijane i miało wstawiany dach po słupkach ponieważ podczas silnych wiatrów spadło na niego drzewo. Na gazie troszeczkę szarpie i nie chodzi na jeden cylinder."

    Samochodu nie widziałem na własne oczy bo sobie darowałem po tym mailu.
    Ostatnio edytowane przez lukasz2000 ; 29-01-2014 o 16:52

  6. #261
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Wklej jeszcze maila z swoim zapytaniem bo pewnie takie były Twoje pytania jak i jej(raczej jego) odpowiedzi.Z resztą kto Ci będzie odpisywał na maile.

  7. #262
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,309
    Cytat Zamieszczone przez lukasz2000 Zobacz posta
    http://otomoto.pl/audi-tt-oryginalny...C31890895.html

    Odradzam.
    W tytule wielkimi literami : ORYGINALNY LAKIER! W opisie zaprasza niedowiarków z miernikiem lakieru. Pisze że "Sekwencyjna instalacja gazowa bez żadnych zarzutów".
    Takiego maila od niej dostałem:

    "Witam. Auto obecnie nie posiada żadnych rys i wgniotek ponieważ całe było lakierowane 3 razy przeze mnie. Auto sprowadzone z Francji było z każdej strony poobijane i miało wstawiany dach po słupkach ponieważ podczas silnych wiatrów spadło na niego drzewo. Na gazie troszeczkę szarpie i nie chodzi na jeden cylinder."

    Samochodu nie widziałem na własne oczy bo sobie darowałem po tym mailu.
    Dobrze, że takiego maila dostałeś. Niezłego paszteta byś oglądał.

  8. #263

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa/Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Wklej jeszcze maila z swoim zapytaniem bo pewnie takie były Twoje pytania jak i jej(raczej jego) odpowiedzi.Z resztą kto Ci będzie odpisywał na maile.
    Zdziwił byś się ile odpowiedzi od sprzedających dostaje. Jak chcą sprzedać to odpisują a nie czekają biernie. Komisy tylko nie odpisują. Widzę że czegoś nie kumasz... Tu nie chodzi o to jak brzmiało moje pytanie do niej (to kobieta, widać ją nawet na czwartym zdjęciu w odbiciu na zderzaku ) tylko o to że ewidentnie kłamie. A pytanie zadałem widocznie odpowiednie skoro udało się te kłamstwa wykryć bez diagnozy na żywo.

  9. #264
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Wklej jeszcze maila z swoim zapytaniem bo pewnie takie były Twoje pytania jak i jej(raczej jego) odpowiedzi.Z resztą kto Ci będzie odpisywał na maile.
    Ksolk, kolega wrzuca link z ogłoszeniem w którym sprzedający zapewnia że lakier oryginalny, auto bezwypadkowe, opisuje jakie informacje udzielone mu zostały przez sprzedającego, co jak najbardziej świadczy o tym że auto powinno się znajdować właśnie w tym dziale, bo mamy do czynienia z typowym krętaczem chcącym wcisnąć komuś auto. Nie rozumiem tylko co mądrego próbujesz wnieść do tego tematu? Walisz jakieś nic nie wnoszące do tego tematu hasła. "Kto Ci będzie odpisywał na maile."- a Ty nie odpisujesz? Może to dlatego, że wystawiałeś swoje auto za cenę dwukrotnie wyższą od przeciętnych cen rynkowych i w większości maili które dostawałeś, ludzie pytali Cię skąd pomysł na taką cenę.

  10. #265
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    A ja bym jednak docenił że chociaż w mailu napisane jest co i jak gdy by to był typowy krętacz, napisał by, panie bierz kasę, auto igła, a na miejscu musiał byś użyć brata co ma czarny pas.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #266
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Ksolk, kolega wrzuca link z ogłoszeniem w którym sprzedający zapewnia że lakier oryginalny, auto bezwypadkowe, opisuje jakie informacje udzielone mu zostały przez sprzedającego, co jak najbardziej świadczy o tym że auto powinno się znajdować właśnie w tym dziale, bo mamy do czynienia z typowym krętaczem chcącym wcisnąć komuś auto. Nie rozumiem tylko co mądrego próbujesz wnieść do tego tematu? Walisz jakieś nic nie wnoszące do tego tematu hasła. "Kto Ci będzie odpisywał na maile."- a Ty nie odpisujesz? Może to dlatego, że wystawiałeś swoje auto za cenę dwukrotnie wyższą od przeciętnych cen rynkowych i w większości maili które dostawałeś, ludzie pytali Cię skąd pomysł na taką cenę.
    Co do mojego auta to nigdy nie było na sprzedaż i nie jest choć i tak kilka tel było,cena również po to aby nie było telefonów i maili.Powinieneś o tym wiedzieć skoro nie jesteś tu od dziś.Nie bardzo się zrozumieliśmy.Sprzedawałem nie jedno auto i w życiu na maila nie odpisałem(wyjątek dosłanie zdjęc)Niedługo koledze lukasz200 będzie trzeba drogą mailową tłumaczyć co to akcja serwisowa bo w mailu napisze,że bez akcji.Moim zdaniem skoro kogoś nie stać było na głupi tel w sprawie auta to dostał taką a nie inną odpowiedź,(szczerość do bólu o 3-krotnym malowaniu i spawaniu dachu)wątpię że sprzedający okazał się jak ten co w dziale "śmiesznych cudów" sprzedawał przyczepę.lukasz2000 masz przygotowany formularz i wszędzie wysyłasz takie same pytania czy jak?Z tego co widzę to jak najtaniej,jak najlepiej ,ale tak to w erze.Najlepiej jakby auto pod dom przywieźli,100km od domu,za cenę rynkową niższą o 20%.Wcale bym się nie zdziwił że to auto jest w orginale i komuś po drugiej stronie nerwy puściły po kolejnym mailu typu panie kupie to za 16 bo bez akcji serwisowej itp(kto śledzi posty kolegi to czytał ,że powiedział dam 18 bez oglądania auta bo więcej nie ma)Ręce opadają jak ludzią na takie coś trzeba odpowiadać.lukasz2000 jak wklejasz odpowiedzi to wklejaj też swoje pytania i smiem twierdzić że żaden z Ciebie Sherlock Holmes i "wykryłeś kłamstwa bez diagnozy na żywo"Dość ,że jesteś mailowy sherlock holmes to do tego negocjator pierwszej klasy,targujesz przez tel 4500 tys i deklarujesz 18 tyś bez oglądania auta,a wogóle to się zastaniawiam kolego lukasz2000 czy masz 14 lat czy jak bo po takim stwierdzeniu "Arab bogaty i co mu tam 4500" dobrą minę trafisz!Obyś dalej żył w świadomości że zaoszczędziło Ci to wyjazdu i oglądania auta
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 29-01-2014 o 18:34

  12. #267

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa/Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Co do mojego auta to nigdy nie było na sprzedaż i nie jest choć i tak kilka tel było,cena również po to aby nie było telefonów i maili.Powinieneś o tym wiedzieć skoro nie jesteś tu od dziś.Nie bardzo się zrozumieliśmy.Sprzedawałem nie jedno auto i w życiu na maila nie odpisałem(wyjątek dosłanie zdjęc)Moim zdaniem skoro kogoś nie stać było na głupi tel w sprawie auta to dostał taką a nie inną odpowiedź,(szczerość do bólu o 3-krotnym malowaniu i spawaniu dachu)wątpię że sprzedający okazał się jak ten co w dziale "śmiesznych cudów" sprzedawał przyczepę.lukasz2000 masz przygotowany formularz i wszędzie wysyłasz takie same pytania czy jak?Z tego co widzę to jak najtaniej,jak najlepiej ,ale tak to w erze.Najlepiej jakby auto pod dom przywieźli,100km od domu,za cenę rynkową niższą o 20%
    Oczywiście że najlepiej. Ty pewnie byś wolał się przejechać. Wiesz ile osób zajmuje się sprowadzaniem samochodów do klienta pod dom? Taka jest prawda że kupujący w tym wypadku może poniekąd dyktować warunki. Dla większości posiadaczy sportowych coupe w Polsce, którzy chcą sprzedać swój samochód sam fakt że w ogóle ktoś się odezwał na ogłoszenie to już sukces. Sam sprzedawałem swoją Tigrę i Pumę więc wiem co piszę. Oba samochody były naprawdę w super stanie i cenę też obniżałem bo musiałem. Mimo normalnej, średnio rynkowej ceny nie było odzewu. To były auta z 99r i 00r tak jak TT której teraz szukam, a za połowę ceny TT ich nie mogłem sprzedać. Po za tym z doświadczenia też wiem że fakt iż cena jest wyższa nie zawsze świadczy o lepszym stanie auta. Niektórzy specjalnie wystawiają szrota drożej żeby nie wzbudzać podejrzeń, a drudzy obniżają cenę swojej dopieszczonej TT bo nikt nie chce nawet jej obejrzeć. I teraz wg twojego rozumowania od kogo byś wziął ? Po za tym dlaczego miał bym nie szukać okazji i co to za stwierdzenie : "skoro kogoś nie stać było na głupi tel w sprawie auta to dostał taką a nie inną odpowiedź"? Chore to... I weź tu traw na takiego jak Ty podczas szukania auta... Sam byś tak szyderczo odpisał komuś kto chce kupić twój samochód? Powodzenia... Maile wysyłałem w pracy gdzie nie mam warunków do rozmowy telefonicznej. Pomyślałbyś że ktoś dlatego pisze a nie dzwoni? A ty już skreślasz potencjalnego kupca.

  13. #268
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Elmacho taki ekspert i znawca z ciebie a dajesz sie nabrac na takiego maila, przeciez sprzedajacy ewidentnie zlal kupujacego (nie wiem z jakiego powodu) bo kto chcacy sprzedac auto pisze takie rzeczy, 3 razy malowany i wstawiany dach- epickie, no ale pasztet wiadomo haha

  14. #269

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa/Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    37
    Dziwny jesteś i każdy ci to powie. Ale ty wiesz lepiej.... Ps. negujesz że źle zrobiłem proponując tyle ile mam? I co nawet samochodu nie widziałem a już go kupiłem...
    Złotówki nie wydałem i wcale go nie muszę kupić, a już na dzień dobry stargowałem w ten sposób 4500zł. Pewnie nie jeden który by miał 22.500zł na zakup tak jak w ogłoszeniu to by nawet nie zaczął negocjacji od tych 18.000 zł bo po prostu głupio śmieszną kwotę podać. Ja mam 18.000zł na samochód i powiedziałem o tym prosto z mostu w nadziei że się zgodzi. I się zgodził, a czy kupie czy nie to po oględzinach będzie wiadomo.

  15. #270
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,309
    Jeśli ktoś chce sprzedać auto, a nie sprzedawać, to takich maili nie wysyła.
    Finalnie taki mail ( podejście sprzedającego ) skreśla jak dla mnie ten samochód.

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •