Witajcie, próbowałem dziś zrobić logi i niestety mój interfejs poległ :/ , tzn podczas robienia logów interfejs przez pierwsze 5 sekund podawał dane , a następnie zawiesza się Vag com i nie zapisuje dalej nic , potem wyskakuje komunikat "no response from controller" , także mam niecałe 5 sekund logów , auto na logach przyspieszało bardzo dobrze a kopa dostaje przy jakiś 3 tys obr tak że w fotel wgniata.

Jeszcze jedna mała zagwozdka , dziś gdy auto odstało swoje i odpaliłem go zimnego przestało furkać , jeździłem spokojnie przez pół godz i nic , na wolnych równo . Po logach i przegonieniu go , auto wznowiło furkanie i założę się że jutro na zimno znowu będzie dobrze . Jak tak to z czym to powiązać ?

Mogę tą część jednego loga wkleić , ale skończył się on na 2300obr :/

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Logi zrobione za sprawą kolegi , są w odpowiednim dziale . Czekam na pomocne głowy

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Dziś zrobiłem mały test , samochód wychłodził się do poniżej 30st C i odpaliłem go , chodził dobrze i nie przerywał. Następnie nic nie robiąc dałem mu się rozgrzać do temperatury pracy , co się okazało po rozgrzaniu na postoju bez przygazówek auto też zaczyna furkać i co ciekawe po przygazówce w okolice czerwonej kreski, silnik przestaje furkać na jakiś czas , po czym znowu .
Też jest odczuwalne kiedy utrzymuje stałą prędkość obrotową , np 2500obr , czuć wtedy przerywanie. W czasie jazdy tak tego nie czuć .

Już nie mam pomysłu od czego to , korekty w 032 bloku to -5.8 i 2.3