Hehehe nie no panowie niezły ubaw. Jeśli możemy mówić o rekordach polski to wypadało by te wszystkie mocne setupy na k03s postawić na jednej hamowni jednego dnia i hamować jeden za drugim. Wtedy będzie porównanie a chyba ciężko odnosić się do wykresów z hamowni obciążeniowej do pomiarów na drodze w zupełnie innych temperaturach otoczenia. Jeśli chcesz mówić o rekordzie polski to niech auto pojedzie na 1/4 w rekordowym czasie jak na setup k03s to wtedy chylę czoła.
W innym wypadku przypomina mi to jak firma Pachura zrobiła "najszybsze TTRS w Polsce" którego nikt nie widział, były jedynie cyferki a tak na prawdę auto nie miało deklarowanej mocy i nie mogło być najszybszym RS w pl bo miało zabudowę audio które ważyło pewnie ze 100-200kg. Też było najszybsze w pl tylko że nikt tego nie zmierzył , nie widział a firma rzucała takie hasła co było mocno niepoważne.
Oczywiście ja nie neguję ,że masz bardzo szybki setup ale z tym najszybszym w polsce to bym był ostrożny bo na drodze już różne kwiatki widziałem i warto było by mieć konkretne dowody ,że tak jest a nie jedynie domysły;/