Odnośnie k03s to wiem kto być może jeszcze ma w dobrym stanie
A ten filmik który sam nagrywałem to faktycznie bardzo kiepskie porównanie. Te gt28r nie jechało całkiem z dołu a jeśli takie k03s jest takie szybkie to zapytaj Konrada (od czarnego Leona z filmiku) jak mnie zaatakował z partyzanta gdy jechałem swoją TT . Pierwszy był może ze 4s gdyż dopiero gaz wcisnąłem jak on się zrównał ze mną. Nawet biegu nie redukowałem więc k03s nie jest takie szybkie jak Ci się wydaje Jeśli masz wątpliwości to możemy się ustawić w dowolny sposób tak jak wolisz i sam się przekonasz ,że w dobrym setupie niema laga i z k03s jest pogrom. U mnie przy 2800 jest 1 bar więc niewiele później niż w takim k03s a u mnie bar to trochę co innego niż w k03s;P

Wracając do tematu to jeśli kolega serio nie ma kasy na mody to lepiej wrzucić k03s ( spotkałem się z ajq które miało k03-053) bo na pewno będzie taniej. A czy lepiej niż k04 to już inna sprawa. Nie mam k04 na sprzedanie dlatego nie polecam takiego turba na sprzedanie z powodu ,że mam w tym interes tylko przerabiałem ten temat. 3x bardziej wole 240km z k04s niż z k03s ale to już inna sprawa.