Dziękuje wszystkim za gratulacje i życzenia . Faktycznie jest to emocjonujący moment i pewnego rodzaju małe wydarzenie Tak jak wspomniał Pawel-2005

Jeśli chodzi o pytania techniczne to po kolei :

Cytat Zamieszczone przez kisseM Zobacz posta
Jest jakis system gasniczy zamontowany?
Przecież to auto uliczne a nie czysto na zawody Standardowo gaśnica na pokładzie ..


Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
btw
czy masz tu zalozone dodatkowe wyjscie 12V?
Cytat Zamieszczone przez wojtek1989 Zobacz posta
Też się zastanawiałem co to jest... Artturze, cóż to ?

Tak , gniazdo 12V . Otwiera się po przyciśnięciu i montaż jest pokazany gdzieś w środku tematu .



Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
co jak co ale kolor rur PETARDA!!!!!!!!!!!!!!
Jakie masz poduszki pod silnikiem? Bo silnik ani drgnie przy odpaleniu
A dziękuję .
Mocowania silnika są DLI Teknik . Możesz się nimi zainteresować jeśli potrzebujesz coś sztywniejszego bo z tego co pamiętam oferują również pod VR6


Cytat Zamieszczone przez wottka Zobacz posta
......
ps. mam pytanko, bo zainteresowały mnie wyjmaki, te na zdjęciu LED'ów, wchodzą w zestaw razem z LED' ami ??
Wtedy kiedy kupowałem wchodziły w ramach promocji teraz trzeba zapłacić ( chyba 11$ o ile dobrze pamiętam ) .
Gorąco polecam , bardzo pomocne przy wszelkiego rodzaju pracach gdzie metalowe narzędzia nie są wskazane ..


Cytat Zamieszczone przez szyneczkin Zobacz posta
Grubo, bardzo ciekawie malowanie jak to zrobiłeś ?
Malowane specjalną farbą kilka warstw w określonych przerwach czasowych i na koniec wygrzewane w piecu .


Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
Zdjecia rewelacja widze ze projekt mozna by rzec ukonczony za co podziwiam i gratuluje wytrwalosci
Ps. Czemu nie widze filmu z odpalenia, bo chyba takowy sie pojawil w tym watku
Dzięki
Film jest w ostatnim poście na stronie 22 jeśli na Twoim sprzęcie nie widać to masz poniżej link
http://www.youtube.com/watch?v=sLNCEmeYXrU



Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
no graTTki że zagadało:P wiem jak to jest gdy odpalasz na nowo poskładany silnik, emocje są mega
Kiedy docierasz? na wiosnę czy już nocą śmigałes? wiadomo już kto będzie stroił?
No i fajnie ,że dotrzymałeś obietnicy i do końca roku odpaliłeś bo już miałem wątpliwości :P
Wyjadę prawdopodobnie w tym tygodniu to i dotrę od razu Strojenie albo jeszcze teraz albo na wiosnę . Jeszcze nie wiem kto będzie to robił , jestem na etapie rozmów z 3-ma firmami .
Jak na razie jestem po pierwszej zmianie oleju , zostało jeszcze parę drobiazgów do sprawdzenia przed postawieniem auta na kołach









Pozdrawiam