Przed zakupem (gdy była robiona diagnostyka w ASO) nie było problemów z migrującymi obrotami. Pojawiły się one dopiero kilka dni temu, po przejechaniu ~3000km. Natomiast bardzo możliwe, że problemy z temperaturą były już wtedy - ale mogłem na to nie zwrócić uwagi.

OK, dzięki za radę - wstrzymam się z wymianą termostatu do sprawdzenia VCDSem, bo i tak nie dam rady jutro ani pojutrze podjechać do ASO, żeby kupić ten termostat.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez squirrelkuss Zobacz posta
W takim razie jest nas dwóch co mają problem z EVAP. Mi na razie raz wyskoczył ten błąd ale rozumiem że kolejny raz będzie po około 35 tankowaniach. W takim razie czekam na ponowne pojawienie się kontrolki i zaczynam szukać nieszczelności lub raczej mechanika który to zrobi. Warto oddać z tym problemem do ASO?
U mnie kontrolka pojawia się znacznie częściej - jeśli miałby to przeliczyć na tankowania to zazwyczaj po ok. 2. meszrum pisał o pojawianiu się kontrolki po 35 krotności wystąpienia błędu związanego z nieprawidłowym przepływem gazu - myślę, że nie miał na myśli 35 tankowań.

squirrelkuss, masz VAG.com? Jeśli tak to może zacznij od podpięcia auta i zrobienia diagnostyki. meszrum we wcześniejszych postał napisał dokładnie od czego zacząć sprawdzanie. Ja czekam na kabelek i zobaczę co u mnie wyjdzie z diagnostyki.