Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
Fajne zdjecia ale polecam przeczytac ten artykul i dac do przeczytania osobie noszacej fajne conversy
http://foteliki-pod-lupa.pl/wypadki/...-rozdzielczej/

pzdr
hubi
Spokojnie, to tylko do zdjęcia było Jednak w TT jest za mało miejsca by nawet tak się 'wygodnie' ułożyć :P




Pawel-2005:

1. Nie napisałem, że jest 'super' - WYRAŹNIE napisałem, że słychać zmianę, jednak nie wyróżniam się na tle innych pojazdów i mnie osobiście to nie przeszkadza, co innego gdybym był na tyle głośny, że rzeczywiście każdy zwracałby uwagę na mój pojazd bo coś jest nie tak.
2. Nie, nie chciałem udowodnić żadnej swojej racji - tutaj też WYRAŹNIE napisałem, że szkoda, iż nie używa się ZAWSZE jasnych zwrotów typu: 'będzie hałasować bardziej, MOŻE przeszkadzać, MOIM ZDANIEM jest to masakra'. I byłoby wszystko jasne. Mechanik oddaje mi pojazd a ja byłem zaskoczony, że nie wiem co tutaj jest nie tak, o czym to wspominali na forum i mechanik MUSIAŁ mi wyjaśnić co niby tak hałasuje bo w ogóle na to nie zwróciłem uwagi.
3. Nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące pojazdu bo (to też odnosi się do punktu 2) jest laikiem, uczę się co nieco ale pod maską sam nie potrafię dłubać, płacę i zlecam. Dlatego na stronie pierwszej widać, że mój zaufany mechanik wypowiadał się w kwestii zmian w pojeździe, gdyż osobiście nie dałbym rady udzielić takich informacji - dlatego też wracam do punktu 2 - nie miałem za zamiaru nikomu wytykać błędów by przyznać swojej racji - gdyż ja tutaj nawet nie wiedziałem o co chodzi. Chodzi tylko o użyte zwroty ostrzegające, które odebrałem wstępnie jakbyście napisali wprost 'samochód to będzie masakra, będzie hałasować do potęgi, ludzie będą zatykać uszy a jazda tym pojazdem będzie sprawiała Ci ogromne trudności' - tak można było odebrać informacje, więc niepotrzebne było to delikatne wprowadzenie w błąd użytkownika


Jaqob: Różowy kolor był tylko na zdjęciu ustawiony, natomiast na stałe jest niebieski - choć i tak nie włączam tych świateł bo przecież za to grozi odebranie dowodu rejestracyjnego. No i jak wspominałem - były sobie ledy, to założone zostały dla funu, bez żadnego celu. Po co wyrzucać jak można zrobić ładne fotki i :P


Arttur: Oczywiście wszystko rozumiem i bardzo doceniam rady i wszelkie uwagi, naprawdę - po to też tutaj na forum większość ludzi wpada.
Jednak nie możemy nazwać 'błędem' tego, co w niczym nie przeszkodzi, to tylko dźwięk i to w dodatku nieodstraszający przechodniów. Błędem byłoby źle dokręcone koło, które zaraz odpadnie czy też źle dobrane graty części na tyle, że można uszkodzić pojazd. Ja tam cieszę się nawet, że autko stałe się lżejsze, sprawdzając to aluminium z poprzednim kołem - czuć znaczną różnicę.

Naprawdę chłopaki nie chcę byście mnie źle zrozumieli ale wyraźnie czułem się wprowadzony w błąd - skądś się jednak moje zdziwienie wzięło kiedy odebrałem pojazd i zastanawiałem się 'a o co chodziło z tym problemem, który miał być'.
Jak też wspomnieliście, każdy ma prawo wtrącić swoje grosze - od tego jest forum, wyrazić swoją opinię, wspomnieć 'ja uważam tak i tak, sprawdź sam'. Nie ma tutaj przekleństw ani obelg w czyjąś stronę kierowane.
Dziwi mnie też podejście Pawel-2005, (cytuję): '...I w takim stopniu Arttur miał w 100% racje a jeżeli napisałeś tego posta tylko aby "udowodnić" ,że Ty miałeś racje a nie admin to...', które wyraźnie sugeruje negatywny odbiór mojego posta,
jak również brak jego zrozumienia. Trochę dystansu do siebie, bo już wcześniej widziałem na forum pod jakimś tematem uwagi kierowane w stronę moderatora czy admina i już pojawiały się niepotrzebne zgrzyty, jakoby panowała zasada 'moderator ma zawsze racje' a wszyscy jesteśmy tylko ludźmi przecież :P

Także podsumowując: przepraszam jeśli kogoś mogłem urazić, nie mam takiego zamiaru i cieszę się, że mogłem wrócić na asfalt i usadowić swoje cztery litery w piękności do której wszyscy tutaj na forum mamy słabość
pozdrawiam, M