dla potomnych dodam ze problem naprawilem i kosztowalo mnie to 100zł.

generalnie ta lampa mi od poczatku mocno parowała ze woda w srodku sie przelewała.
Ten problem który opisują koledzy dotyczy kierunku. u Mnie ta wada zostala wyealiminowana przez poprzedniego wlasciciela i kierunek chodzil bez problemu natomiast byl problem ze wstecznym.Stwierdzielm ze to od wody cos tamsie zwiera ale wyciagalem 2 x suszylem i nic, malo tego po kilku dniach parowalo ponownie. Nerwy mi puscily i wrzucilem lampe do piekarnika. Ustawilem na ok100stopni i lekko uchylne drzwi+termoobieg celem rozklejenia i ponowniego sklejenia(eliminacja nieszczelnosci)

niestey byl wieczor i mi sie przysnęło, po 20min ujrzałem taki widok i niezły smród...



Jak by ktos chcial na czesci lampe to chetnie odsprzedam za czteropaka, caly wklad jest nietkniety bo nie bylo go w piekarniku...

Dobrze ze tak sie stąło, tego samego dnia zamowiłem uzywana lampe na allegro w stanie "jak nowa". Przyszła w calkiem dobrym stanie, troche papieru 1000/1500/2000/2500 potem tempo i polerka i compoud maguaiarsa. Na koniec wax carnauba i mam dwie lampy jak nowe. DOdatkowo narazie nic nie paruje a zalezalo mi na tym najbardziej. Jak tylko podlaczylem nowa lampe,problem ze wsteczym zniknął....

Pozdrawiam