Nie będę się chwalił bo to nie moje auto, szukałem samochodu dla dziewczyny aż w końcu się znalazłem. Jest zarejestrowana na forum i może z czasem sama wstawi zdjęcia auta

Napiszę tylko, że auto było sprawdzane miernikiem lakieru praktycznie co 1cm i ma na każdym elemencie na słupkach itp ma oryginalny lakier, przebieg oryginalny 213tyś (nie ma książeczki serwisowej) ale po vinie wyskoczyło, że był w poprzednich latach 2007 miał 133000, w 2009 18200 a w 2012 206 tyś i po stanie auta i środka mogę śmiało stwierdzić że jest w porządku bo wygląda jak nowy Silnik igiełka, haldex testowałem tak jak opisany był na forum i do tego na vagu. Nawet nie było do czego się za bardzo przyczepić, żeby zbić cenę

Jedyne wady to klima do nabicia bo słabo dmucha (oczywiście sprawdzana była na stacji i działa), szyba kierowcy w ogóle się nie otwiera i nie zamyka, tylko pika przy otwartych drzwiach i nie działa podnoszenie szyby pasażera po jego stronie tylko od kierowcy trzeba zamykać. W sumie takie wady to nie wady ale za to auto stoi na felgach 18" z nowymi oponami

Pozdro i dzięki za wszelkie informacje i pomoc