Witam,

w koncu mam kilka zdjec i kilka chwil na popisanie sie moim srebrem

2000 r. podobnie jak wasze 1.8 T i nie podobnie jak wasze 180 km przebieg - nie wiem, nie sprawdzalem - pokazuje 200000 kilometrow. sporo włascicieli, jestem 5 niestety bez ksiazki serwisowej, ale dostalem sporo faktur (chyba prawidziwych
po zakupie sprawdzony w serwisie audi i dopompowany
standardowo chyba - wkaznik paliwa nie dziala, tzn czasem dziala... jedyna slaba sprawa to biale tarcze zegarow, ale to mysle sie wymieni z czasem
narazie zostalo zrobione (w ramach pozakupowych):

- olej w skrzyni biegów RED LINE 75W90 (poprawa po kilku jazdach, tak jak mowiliscie)
- olej silnikowy SAE 5W40 „MOTUL 8100 X – CESS” 502 00/505 00
- wszystkie filtry
- plyn - wspomaganie (VAG G 004 000 M2)
- kilka elementow zawieszenia
- swiece ngk platynowe
- sonda lambda przed katalizatorem
- lozyska kól
- czujnik predkosci abs esp

- wymienilem tylne lampy na europejskie oryginalne (przezroczysty wsteczny po prawej str)
- wymienilem i naprawilem spryskiwacze i pompke ksenonow (bosch) - tak jak powinno byc

- wypolerowalem pierscien w galce zmiany biegow
- wymienilem sruby w pierscieniu ponizej galki zmiany biegow
- dociagnolem na zawiasach i wyregulowalem drzwi i szyby (nie swiszczy i woda sie nie dostaje

niby pierdoły a ciesza oko

pomalowalem przedni zderzak, bo jak opisywalem juz, podczas wymiany spryskiwaczy zostal zdjety i nikt go nie zabezpieczyl ale za to ktos go (tak mysle) kopna i porysowal.

przy okazji pomalowalem strasznie matowe klamki zewnetrzne i w zwiazku, ze jeszcze troszke lakieru zostalo zregenerowalem lusterka boczne (po kamieniach, myjniach itd.) a co

na rozrzad mam jeszcze gwarancje i czas...

i kilka fotek, natazie takie musza wystarczyc...

Załącznik 4748Załącznik 4749Załącznik 4750