Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Wątek: Spór?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Pamiętam jak ja 5 lat temu szukałem swojej, oglądałem sporo do pewnej kwoty. W końcu zrozumiałem ,że muszę poczekać dozbierać i wtedy jest szansa znaleźć taką jak chce. Gdy pojechałem oglądać pierwszą sztukę powyżej pewnej kwoty od razu okazała się strzałem w 10 Miała 3 wady o których wiedziałem jadąc tam.Dwie naprawiłem w cenie 200zł ( a urwałem 1000zł ) a na trzeciej zarobiłem gdyż był to zderzak z dużym grillem i sprzedałem go za więcej niż wyniosło kupno seryjnego + malowanie . Potem po wymianie TYLKO oleju razem z paroma filtrami nie tykałem auta przez ponad rok czasu. Dlatego szybko zacząłem je "psuć" robiąc wydech fmic i tak pozostało aż do teraz ,że ciąglę coś w niej psocę.
    Przez te 5 lat użytkowania najpoważniejszą awarią to był Magiel ( w tym czasie sporo latałem na modlin więc lekko nie miał ) ,regulator napięcia, włącznik esp, przepływka i jeden wiatrak umarł, obecnie już FIS czeka na wymianę bo zrobił się w ciapki;/ Takich rzeczy jak tarcze klocki końcówki itp nie licze bo to rzeczy które po prostu się zużywają a w naszym kochanym kraju jeszcze szybciej. Więcej grzechów TT nie pamiętam i liczę ,że nie będzie tego przybywać gdyż wolę wkładać kasę na własne życzenie niż konieczność

    Jakby nie było u mnie przewinęło się już chyba dziesiątki TT i mam porównanie. Serio niektóre są w opłakanym stanie , skóry blacharka i tylko nieliczne są na prawdę zadbane. Trzeba też przyznać ,że ja mam już małe zboczenie na tym tle ale miło jest wsiadać do 13 letniego auta i czuć się jak w nowym, ale po zrobieniu środka u siebie powoli tak zaczynam się czuć, a ,że dziś przyszedł mi kolejny " nowy" element do wnętrza to jestem jeszcze bliżej osiągnięcia swojego celu
    Ja raczej mam duże wymagania odnośnie stanu TT dlatego gdybym miał kupić TT to wolałbym poczekać kilka mies , dozbierać i kupić od kogoś kto dbał. Sam tak zresztą uczyniłem 5 lat temu gdyż swojej TT szukałem 6 miesięcy czyli dosyć długo.
    Natomiast jeżeli ktoś szuka TT za 15 tys to wolę się jakoś nie wypowiadać dlatego tak rzadko zaglądam do działu kupno TT.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 09-10-2013 o 10:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •